• IMG_0653

Bazuar në përvojën mbi 20 vjeçare ', Richina është e specializuar në të gjitha llojet e mjeteve, sidomos mjetet e kopshtit, mjetet bujqësore dhe mjetet borë. Ne jemi një nga kompanitë më profesionale në këtë industri në Kinë.
Si prodhues profesional, ne kemi dizajn tona dhe objekteve në zhvillim. Mënyrë OEM / ODM është i mirëpritur.
Për të siguruar të lartë dhe të qëndrueshme cilësinë e produkteve për klientët tanë, ne zbatimin e sistemit të cilësisë ISO9001, dhe ISO2859 për inspektim të cilësisë me QC ekipit tonë profesional.
Prodhimet tona janë të ofruara për konsumatorët në të gjithë botën të tilla si SHBA, Kanada, Evropë, Amerikën e Jugut dhe Afrikës.


WhatsApp Online Chat !