Telescoping Snow Shovel për Car

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model No.: H250 Head Material: Plastic Specification: Medium Application: Garden Shovel, Snow Shovel, Farming Shovel Handle Material: Steel Shape: Square Shovel Function: Multifunctional Attachment: Attachment Customized: Customized Color: Other Folded: Folded Head Size: 250*285mm Extension Length: 800mm Collapse Length: 660mm Additional Info Packaging: 12pcs/ctn Productivity: 300000pcs per month Brand: RHE Transportation: Ocean,Air Place of Origin: China Supply Ability: 1...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Model nr .:  H250

  Kreu Materiali:  plastik

  Specifikimet:  medium

  Aplikimi:  Garden lopatë, lopatë Snow, Farming lopatë

  Trajtuar Materiali:  Çeliku

  Formë:  Square lopatë

  Funksioni:  Multifunksionale

  Attachment:  Attachment

  Customized:  customized

  Ngjyra:  Të tjera

  Palosur:  palosur

  Kreu Size:  250 * 285mm

  Extension Length:  800mm

  Collapse Length:  660mm

  Informacion shtesë

  Paketimi:  12pcs / CTN

  Produktiviteti:  300000pcs në muaj

  Markë:  AShQ

  Transportation:  Ocean, Air

  Vendi i origjinës:  Kinë

  Furnizimi Aftësia:  100000pcs në muaj

  Kodi HS:  87168000

  Port:  Ningbo, Shanghai

  përshkrim i produktit


  Zgjerimi Snow lopatë për makinën

  Përshtatshëm dhe kompakt lopatë borë mund të ruhen lehtë në bagazhin e makines tuaj, pesha të lehta, lopatë guximshëm ka një telescoping të trajtojë dhe të lehtë të rehatshme rrokje të trajtojë

  Kampe emergjente Car Snow lopatë

  Perfect për të përdorur për emergjenca, në shtëpi, në rrugë, kampe dhe më shumë

  Plastike zgjeruar lopatë borë

  Bërë nga plastika dhe alumini

  Telescoping trajtuar lopatë borë makinë

  Zgjatje gjatësi 800mm, gjatësia shembja 660mm

  Madhësia PP blade, 250 * 285mm

  alumin teleskopike 2 copa anodized trajtuar ovale

  Blade dhe për të trajtuar të lidhur me parakohshme-lock

   

  Plastike Car Snow ShovelLargpamës Snow Shovel


   

   

  Pse na zgjodhet ne?

  Fabrika 1.Experieced:

  • Shumica e punëtorëve tanë janë me më shumë se 10 vjet përvojë pune.
  • Ne kemi makinat automatike të teknologjisë së lartë për të bërë prodhimin më efikas.
  • Ne kemi ekip të fortë të kontrollit të cilësisë për të kontrolluar dhe të cilësisë të prodhimit provë çdo ditë.
  • Ne kemi ekip të fortë të shërbimit, pasi për të ofruar shërbim profesional për ju.

  2 . çmimi konkurrues

  • Ne jemi gjithmonë duke u përpjekur për të ndihmuar klientët tanë të kursimit të parave në të gjitha mënyrat, ne gjithmonë si duke punuar me të konsumatorëve në drejtim të gjatë, kështu që ne ofrojmë çmimin më të mirë të klientit tonë dhe ne jemi të gatshëm për të gjetur zgjidhje për të kursyer para për të konsumatorëve tonë.

  3 . Kontrollit professinal quanlity

  • Fabrika e kanë professinal testimin laboratorike dhe kontrollit të cilësisë peope, mund të bëni të sigurtë që produktet plotësojnë kërkesat e konsumatorit

  4.OEM dhe ODM pranuar

  • Ne kemi professinal R & D ekip të përkushtuar në hartimin dhe zhvillimin e produkteve të reja, ne mund ta rregulloje proudcts tuaja accoring kërkesës tuaj ose të ju ndihmojë të projektimit e produkteve tuaja unike me tipare për të bërë produktet tuaj differetiate të tjerët në treg.

  5. Ofrimit të shpejtë dhe të çmimeve konkurruese të anijeve

  • Ne kemi bashkëpunim afatgjatë me disa forwarders të mëdha si DHL, UPS, kështu që ne mund të gjejmë zgjidhje më të mira për të ju ndihmojë për të ruajtur koston e transportit detar dhe në kohën e dërgesës

  6. Shërbimi i fortë pas

  • tona të shitjes dhe pas njerëzve të shërbimit të gjithë e dimë produktet shumë mirë, ata mund të ju jap reagime shumë të shpejtë dhe të siguruar me shërbimin professinal, gjithashtu, ne kemi të rreptë të rendit p

  Si të porosis

   

  Duke kërkuar për ideal Compact paloset Snow lopatë për Auto prodhues dhe furnizues? Ne kemi një përzgjedhje të gjerë me çmime të mëdha për të ndihmuar ju merrni krijuese. Të gjitha Telescoping Car Snow Shovel janë cilësi të garantuar. Ne jemi Kinë Origjina Fabrika e zgjerimit dëborë lopatë me telescoping doreza. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.


 • Previous:
 • Tjetër:

 • 
  WhatsApp Online Chat !