Largpamës Handle Snow lopatë

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model No.: HT458 Head Material: Plastic Specification: Medium Application: Garden Shovel, Snow Shovel, Farming Shovel Handle Material: Steel Shape: Square Shovel Function: Multifunctional Attachment: Attachment Customized: Customized Color: Other Folded: Folded Head Size: 458*344mm Collapse Length: 1160*1560mm Additional Info Packaging: 12pcs/ctn Productivity: 3000000pcs per month Brand: RHE Tra...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Model nr .:  HT458

  Kreu Materiali:  plastik

  Specifikimet:  medium

  Aplikimi:  Garden lopatë, lopatë Snow, Farming lopatë

  Trajtuar Materiali:  Çeliku

  Formë:  Square lopatë

  Funksioni:  Multifunksionale

  Attachment:  Attachment

  Customized:  customized

  Ngjyra:  Të tjera

  Palosur:  palosur

  Kreu Size:  458 * 344mm

  Collapse Length:  1160 * 1560mm

  Informacion shtesë

  Paketimi:  12pcs / CTN

  Produktiviteti:  3000000pcs në muaj

  Markë:  AShQ

  Transportation:  Ocean, Land, Air

  Vendi i origjinës:  Kinë

  Furnizimi Aftësia:  300000pcs në muaj

  Kodi HS:  87168000

  Port:  Ningbo, Shanghai

  përshkrim i produktit

  Largpamës Handle Snow lopatë është e njohur për cilësinë, qëndrueshmëri dhe të lehtë. Largpamës Snow Shovel me alumin rregullueshme trajtuar kompakt dhe shtrihet formë 116-156cm, gjithmonë e drejtë aty kur keni nevojë për atë. Kjo lopatë borë me një thikë të madhe mund të qartë dëborë mënyrë efikase dhe efektive. Kjo Largpamës Snow Shovel me strukturë të lehtë e bën atë të lëvizshëm dhe të udhëtimit miqësore. Ju lejon të rregulluar lartësinë e saj për të rritur lehtësi. Kjo Largpamës Snow Shovel edhe me një rrokje të rehatshme e cila është ideale për trajtimin më të mirë.


  Plastike Push Snow Shovel me dorezë rregullueshme alumini

  shembja gjatësi 1160-1560mm

  Snow Shovel me blad PP, me prerje alumini buzë, madhësia blade 458 * 344mm

  Snow karierist me rehatshme grip D-formë

  Snap-lock lidhur për rezor lopatë borë dhe për të trajtuar alumini

  Vala brinjë dizajn përforcon fuqinë teh

  Snow Shovel me dorezë Adjustable

  Pse na zgjodhet ne?

  Fabrika 1.Experieced:

  • Shumica e punëtorëve tanë janë me më shumë se 10 vjet përvojë pune.
  • Ne kemi makinat automatike të teknologjisë së lartë për të bërë prodhimin më efikas.
  • Ne kemi ekip të fortë të kontrollit të cilësisë për të kontrolluar dhe të cilësisë të prodhimit provë çdo ditë.
  • Ne kemi ekip të fortë të shërbimit, pasi për të ofruar shërbim profesional për ju.

  2 . çmimi konkurrues

  • Ne jemi gjithmonë duke u përpjekur për të ndihmuar klientët tanë të kursimit të parave në të gjitha mënyrat, ne gjithmonë si duke punuar me të konsumatorëve në drejtim të gjatë, kështu që ne ofrojmë çmimin më të mirë të klientit tonë dhe ne jemi të gatshëm për të gjetur zgjidhje për të kursyer para për të konsumatorëve tonë.

  3 . Kontrollit professinal quanlity

  • Fabrika e kanë professinal testimin laboratorike dhe kontrollit të cilësisë peope, mund të bëni të sigurtë që produktet plotësojnë kërkesat e konsumatorit

  4.OEM dhe ODM pranuar

  • Ne kemi professinal R & D ekip të përkushtuar në hartimin dhe zhvillimin e produkteve të reja, ne mund ta rregulloje proudcts tuaja accoring kërkesës tuaj ose të ju ndihmojë të projektimit e produkteve tuaja unike me tipare për të bërë produktet tuaj differetiate të tjerët në treg.

  5. Ofrimit të shpejtë dhe të çmimeve konkurruese të anijeve

  • Ne kemi bashkëpunim afatgjatë me disa forwarders të mëdha si DHL, UPS, kështu që ne mund të gjejmë zgjidhje më të mira për të ju ndihmojë për të ruajtur koston e transportit detar dhe në kohën e dërgesës

  6. Shërbimi i fortë pas

  • tona të shitjes dhe pas njerëzve të shërbimit të gjithë e dimë produktet shumë mirë, ata mund të ju jap reagime shumë të shpejtë dhe të siguruar me shërbimin professinal, gjithashtu, ne kemi të rreptë të rendit p

  Si të porosis

  Duke kërkuar për lopatë ideal Snow me dorezë alumini prodhues dhe furnizues? Ne kemi një përzgjedhje të gjerë me çmime të mëdha për të ndihmuar ju merrni krijuese. Të gjitha largpamës Snow Shovel janë cilësi të garantuar. Ne jemi Kinë Origjina Fabrika e largpamës Snow karierist . Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.


 • Previous:
 • Tjetër:

 • 

  gazete

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  kontakti ynë

  • +86 311 86956206
  • 351 Youyi Bei Street, Shijiazhuang China, 050051.
  • jasonz@richina-corp.com
  • sns04
  • sns05
  • sns01
  • sns02
  • sns03