Çelik Gardening Hand Tools mistri

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model No.: ST-007 Head Material: Stainless Steel Specification: Medium Application: Garden Shovel, Farming Shovel Handle Material: Wood Shape: Sharp Spade Function: Multifunctional Folded: Unfolded Attachment: Attachment Customized: Customized Color: Other Handle: Ash Wood Handle Overall Length: 30cm Additional Info Packaging: 5pcs/bag Productivity: 100000pcs per month Brand: Richina Transportat...


Detail Product

Produkt Tags

Info Basic

Model nr .:  ST-007

Kreu Materiali:  Çelik

Specifikimet:  medium

Aplikimi:  Garden lopatë, lopatë Farming

Trajtuar Materiali:  Dru

Formë:  Sharp Spade

Funksioni:  Multifunksionale

Palosur:  shpalosur

Attachment:  Attachment

Customized:  customized

Ngjyra:  Të tjera

Handle:  Ash Wood Trajtuar

Gjatësia e përgjithshme:  30cm

Informacion shtesë

Paketimi:  5pcs / qese

Produktiviteti:  100000pcs në muaj

Markë:  Richina

Transportation:  Ocean, Air

Vendi i origjinës:  Kinë

Furnizimi Aftësia:  100000pcs në muaj

Certifikata:  FSC

Kodi HS:  8201100010

Port:  Shenzhen

përshkrim i produktit

Stainless Garden Tools dore nuk kanë qenë kurrë më e lehtë se me Kew transplantit mistri. Kreu i Neverbend Stainless Steel është lëmuar me një fund pasqyrë e cila lejon koka të kaloj lehtë në tokë, i reziston ndryshk, dhe është e lehtë për të pastruar. Tools kreu i Stainless Hand gjithashtu vjen me matjet gdhendur metrikë dhe standarde për transplantet sakta. Çelik Hand Tools ofron levave të shkëlqyer dhe mbrojtje grusht. Korrur qëndrueshme, FSC


 • Previous:
 • Tjetër:

 • 

  gazete

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  kontakti ynë

  • +86 311 86956206
  • 351 Youyi Bei Street, Shijiazhuang China, 050051.
  • jasonz@richina-corp.com
  • sns04
  • sns05
  • sns01
  • sns02
  • sns03