Stainless Garden Hand qyrek me dorezë hirit druri

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model No.: ST-007 Head Material: Stainless Steel Specification: Medium Application: Garden Shovel, Farming Shovel Handle Material: Wood Shape: Sharp Spade Function: Multifunctional Folded: Unfolded Attachment: Attachment Customized: Customized Color: Other Handle: Ash Wood Handle Overall Length: 30cm Additional Info Packaging: 5pcs/bag Productivity: 100000pcs per month Brand: Richina Transportat...


Detail Product

Produkt Tags

Info Basic

Model nr .:  ST-007

Kreu Materiali:  Çelik

Specifikimet:  medium

Aplikimi:  Garden lopatë, lopatë Farming

Trajtuar Materiali:  Dru

Formë:  Sharp Spade

Funksioni:  Multifunksionale

Palosur:  shpalosur

Attachment:  Attachment

Customized:  customized

Ngjyra:  Të tjera

Handle:  Ash Wood Trajtuar

Gjatësia e përgjithshme:  30cm

Informacion shtesë

Paketimi:  5pcs / qese

Produktiviteti:  100000pcs në muaj

Markë:  Richina

Transportation:  Ocean, Air

Vendi i origjinës:  Kinë

Furnizimi Aftësia:  100000pcs në muaj

Certifikata:  FSC

Kodi HS:  8201100010

Port:  Shenzhen

përshkrim i produktit

Stainless Hand qyrek është mjet i cilësisë në një çmim të jashtëzakonshme! Ndryshk-rezistente kreu çelik me drurë hirit dorezë, kjo mistri Stainless Kopshti është bërë për sezonin e kaluar, pas sezonit. Kjo Stainless Garden Hand qyrek gjatësia e përgjithshme është 30cm, me pasqyrë lëmuar kokën e çelik inox për rezistencën ndryshk dhe aderimin minimale tokës. Stainless Garden Hand qyrek wih weatherproofed drurë trajtuar për qëndrueshmëri më të madhe. Richina është një eksportues, projektuesi dhe prodhuesit e produkteve të ndryshme të kopshtit që ka zhvilluar një reputacion për produkte të cilësisë dhe një përzgjedhje të gjerë të unike mallrave të dorës kopsht.

Me përvojë mbi 20 vjet, ne jemi të specializuar në të gjitha llojet e mjeteve, sidomos Kopshti Tools , çelik Garden Tools dore , duke përfshirë torwel dorë, pirun dore, dhe kultivuesve të tjera të dorës. dhe produktet tona eksportohen kryesisht në Evropë, SHBA, Kanada. ajo është poleasure jonë për të furnizimit të konsumatorëve tonë me produkte të kualitetit të lartë, çmime të favorshme dhe të shërbimeve të vëmendshëm.

mistri

Pse na zgjodhet ne?

Fabrika 1.Experieced:

 • Shumica e punëtorëve tanë janë me më shumë se 10 vjet përvojë pune.
 • Ne kemi makinat automatike të teknologjisë së lartë për të bërë prodhimin më efikas.
 • Ne kemi ekip të fortë të kontrollit të cilësisë për të kontrolluar dhe të cilësisë të prodhimit provë çdo ditë.
 • Ne kemi ekip të fortë të shërbimit, pasi për të ofruar shërbim profesional për ju.

2 . çmimi konkurrues

 • Ne jemi gjithmonë duke u përpjekur për të ndihmuar klientët tanë të kursimit të parave në të gjitha mënyrat, ne gjithmonë si duke punuar me të konsumatorëve në drejtim të gjatë, kështu që ne ofrojmë çmimin më të mirë të klientit tonë dhe ne jemi të gatshëm për të gjetur zgjidhje për të kursyer para për të konsumatorëve tonë.

3 . Kontrollit professinal quanlity

 • Fabrika e kanë professinal testimin laboratorike dhe kontrollit të cilësisë peope, mund të bëni të sigurtë që produktet plotësojnë kërkesat e konsumatorit

4.OEM dhe ODM pranuar

 • Ne kemi professinal R & D ekip të përkushtuar në hartimin dhe zhvillimin e produkteve të reja, ne mund ta rregulloje proudcts tuaja accoring kërkesës tuaj ose të ju ndihmojë të projektimit e produkteve tuaja unike me tipare për të bërë produktet tuaj differetiate të tjerët në treg.

5. Ofrimit të shpejtë dhe të çmimeve konkurruese të anijeve

 • Ne kemi bashkëpunim afatgjatë me disa forwarders të mëdha si DHL, UPS, kështu që ne mund të gjejmë zgjidhje më të mira për të ju ndihmojë për të ruajtur koston e transportit detar dhe në kohën e dërgesës

6. Shërbimi i fortë pas

 • tona të shitjes dhe pas njerëz të shërbimit të gjithë e dinë produktet shumë mirë, ata mund të ju jap reagime shumë të shpejtë dhe të siguruar me shërbimin professinal.

Richina kopsht inox mjete dore

Si të porosis

Duke kërkuar për ideal Kopshti mistri prodhues Duartë & furnizuesit? Ne kemi një përzgjedhje të gjerë me çmime të mëdha për të ndihmuar ju merrni krijuese. Të gjitha qyrek Hand Tools se janë cilësi të garantuar. Ne jemi Kinë Origjina Fabrika e Stainless Gardening mistri. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.


 • Previous:
 • Tjetër:

 • 

  gazete

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  kontakti ynë

  • +86 311 86956206
  • 351 Youyi Bei Street, Shijiazhuang China, 050051.
  • jasonz@richina-corp.com
  • sns04
  • sns05
  • sns01
  • sns02
  • sns03