Stainless Garden Kultivues Tools

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model No.: CV-025 Head Material: Stainless Steel Specification: Medium Application: Garden Shovel, Farming Shovel Handle Material: Wood Shape: Sharp Spade Function: Multifunctional Folded: Unfolded Attachment: Attachment Customized: Customized Color: Other Overall Length: 100cm Handle: Ash Wood Handle Additional Info Packaging: 5pcs/bag Productivity: 100000pcs per month Brand: Richina Transportation: Ocean,Air Place of Origin: China Supply Ability: 100000pcs per month Cert...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Model nr .:  CV-025

  Kreu Materiali:  Çelik

  Specifikimet:  medium

  Aplikimi:  Garden lopatë, lopatë Farming

  Trajtuar Materiali:  Dru

  Formë:  Sharp Spade

  Funksioni:  Multifunksionale

  Palosur:  shpalosur

  Attachment:  Attachment

  Customized:  customized

  Ngjyra:  Të tjera

  Gjatësia e përgjithshme:  100cm

  Handle:  Ash Wood Trajtuar

  Informacion shtesë

  Paketimi:  5pcs / qese

  Produktiviteti:  100000pcs në muaj

  Markë:  Richina

  Transportation:  Ocean, Air

  Vendi i origjinës:  Kinë

  Furnizimi Aftësia:  100000pcs në muaj

  Certifikata:  FSC

  Kodi HS:  8201100010

  Port:  Shenzhen

  përshkrim i produktit

  StainlessKopshti kultivues mjete janë të dizajnuara me trashëgiminë jashtëzakonshme dhe cilësinë ky varg i mjeteve inox kopsht kultivues përfaqësojnë një bashkëpunim të veçantë të dy historisë dhe përsosmërisë. Besuar nga cirk për brezat e të panumërta, hiri trajton hartuar bukur janë më të ashpra dhe më të qëndrueshme se druri tropikal, duke rezultuar në më pak se vibracioneve tekstil me fije qelqi apo metali. Trajton më në gërmimi / mjetet kultivimin janë të bashkangjitur në mënyrë tradicionale me unike, bazat ekstra-gjata buzë me thumba të shumta për forcën superiore. Shtoji kësaj, krerët çelik pasqyrë-lëmuar dhe ju keni një stilist dhe gamë shumë funksionale mjet ndërtuar për të kaluar.

  Çelik Kopshti kultivues Tools, tradicionale stil Kultivues Tools, duke përfshirë çelik Rake Leaf,holandeze Hoe , rkae tokës, duke e shmangur thikë

  Mirror lëmuar kokën çelik për rezistencë ndryshk dhe aderimin minimale tokës

  Handle Hardwood për qëndrueshmëri më të madhe


   

  Me përvojë mbi 20 vjet, ne jemi të specializuar në të gjitha llojet e mjeteve, sidomos Kopshti Tools , maç inox Gërmimet dhe forks. dhe produktet tona eksportohen kryesisht në Evropë, SHBA, Kanada. ajo është poleasure jonë për të furnizimit të konsumatorëve tonë me produkte të kualitetit të lartë, çmime të favorshme dhe të shërbimeve të vëmendshëm.


  kultivuesitkultivues inox

  Pse na zgjodhet ne?

  Fabrika 1.Experieced:

  • Shumica e punëtorëve tanë janë me më shumë se 10 vjet përvojë pune.
  • Ne kemi makinat automatike të teknologjisë së lartë për të bërë prodhimin më efikas.
  • Ne kemi ekip të fortë të kontrollit të cilësisë për të kontrolluar dhe të cilësisë të prodhimit provë çdo ditë.
  • Ne kemi ekip të fortë të shërbimit, pasi për të ofruar shërbim profesional për ju.

  2 . çmimi konkurrues

  • Ne jemi gjithmonë duke u përpjekur për të ndihmuar klientët tanë të kursimit të parave në të gjitha mënyrat, ne gjithmonë si duke punuar me të konsumatorëve në drejtim të gjatë, kështu që ne ofrojmë çmimin më të mirë të klientit tonë dhe ne jemi të gatshëm për të gjetur zgjidhje për të kursyer para për të konsumatorëve tonë.

  3 . Kontrollit professinal quanlity

  • Fabrika e kanë professinal testimin laboratorike dhe kontrollit të cilësisë peope, mund të bëni të sigurtë që produktet plotësojnë kërkesat e konsumatorit

  4.OEM dhe ODM pranuar

  • Ne kemi professinal R & D ekip të përkushtuar në hartimin dhe zhvillimin e produkteve të reja, ne mund ta rregulloje proudcts tuaja accoring kërkesës tuaj ose të ju ndihmojë të projektimit e produkteve tuaja unike me tipare për të bërë produktet tuaj differetiate të tjerët në treg.

  5. Ofrimit të shpejtë dhe të çmimeve konkurruese të anijeve

  • Ne kemi bashkëpunim afatgjatë me disa forwarders të mëdha si DHL, UPS, kështu që ne mund të gjejmë zgjidhje më të mira për të ju ndihmojë për të ruajtur koston e transportit detar dhe në kohën e dërgesës

  6. Shërbimi i fortë pas

  • tona të shitjes dhe pas njerëz të shërbimit të gjithë e dinë produktet shumë mirë, ata mund të ju jap reagime shumë të shpejtë dhe të siguruar me shërbimin professinal.

   

  Si të porosis

  Looking for ideal Garden Cultivator Reviews Manufacturer & supplier ? We have a wide selection at great prices to help you get creative. All the Garden Cultivator Hand Tools are quality guaranteed. We are China Origin Factory of Stainless Kopshti Tools. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.


 • Previous:
 • Tjetër:

 • 
  WhatsApp Online Chat !