Plastike Snow Shovel me veshin e Gazës

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model No.: H320 Head Material: Plastic Specification: Medium Application: Garden Shovel, Snow Shovel, Farming Shovel Handle Material: Steel Shape: Square Shovel Function: Multifunctional Folded: Unfolded Attachment: Attachment Customized: Customized Color: Other Head Size: 320*400mm Overall Length: 1200mm Additional Info Packaging: 12pcs/ctn Productivity: 300000pcs per month Brand: RHE Transport...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Model nr .:  H320

  Kreu Materiali:  plastik

  Specifikimet:  medium

  Aplikimi:  Garden lopatë, lopatë Snow, Farming lopatë

  Trajtuar Materiali:  Çeliku

  Formë:  Square lopatë

  Funksioni:  Multifunksionale

  Palosur:  shpalosur

  Attachment:  Attachment

  Customized:  customized

  Ngjyra:  Të tjera

  Kreu Size:  320 * 400mm

  Gjatësia e përgjithshme:  1200mm

  Informacion shtesë

  Paketimi:  12pcs / CTN

  Produktiviteti:  300000pcs në muaj

  Markë:  AShQ

  Transportation:  Ocean, Air

  Vendi i origjinës:  Kinë

  Furnizimi Aftësia:  100000pcs në muaj

  Kodi HS:  87168000

  Port:  Ningbo, Shanghai

  përshkrim i produktit

  Plastike Snow Shovel me veshin e Gazës

  heqjen e borës 1200mm Gjatësia e përgjithshme e

  Snow lopatë madhësia kreu 320-400mm, material teh PP me të përforcuar fibs.

  Snow Shovel me pluhur mbuluar tub çeliku të trajtojë me grip shkumë

  Rehatshme D-formë grip

  Snow lopatë Blade dhe për të trajtuar të lidhur me vidë.

  edge qëndrueshme alumini për të rritur prerjen e energjisë dhe mjet jetën

  (Opsion lejon alumini / Dru / firberglass trajtuar)

  Snow lopatë


  Pse na zgjodhet ne?

  Fabrika 1.Experieced:

  • Shumica e punëtorëve tanë janë me më shumë se 10 vjet përvojë pune.
  • Ne kemi makinat automatike të teknologjisë së lartë për të bërë prodhimin më efikas.
  • Ne kemi ekip të fortë të kontrollit të cilësisë për të kontrolluar dhe të cilësisë të prodhimit provë çdo ditë.
  • Ne kemi ekip të fortë të shërbimit, pasi për të ofruar shërbim profesional për ju.

  2 . çmimi konkurrues

  • Ne jemi gjithmonë duke u përpjekur për të ndihmuar klientët tanë të kursimit të parave në të gjitha mënyrat, ne gjithmonë si duke punuar me të konsumatorëve në drejtim të gjatë, kështu që ne ofrojmë çmimin më të mirë të klientit tonë dhe ne jemi të gatshëm për të gjetur zgjidhje për të kursyer para për të konsumatorëve tonë.

  3 . Kontrollit professinal quanlity

  • Fabrika e kanë professinal testimin laboratorike dhe kontrollit të cilësisë peope, mund të bëni të sigurtë që produktet plotësojnë kërkesat e konsumatorit

  4.OEM dhe ODM pranuar

  • Ne kemi professinal R & D ekip të përkushtuar në hartimin dhe zhvillimin e produkteve të reja, ne mund ta rregulloje proudcts tuaja accoring kërkesës tuaj ose të ju ndihmojë të projektimit e produkteve tuaja unike me tipare për të bërë produktet tuaj differetiate të tjerët në treg.

  5. Ofrimit të shpejtë dhe të çmimeve konkurruese të anijeve

  • Ne kemi bashkëpunim afatgjatë me disa forwarders të mëdha si DHL, UPS, kështu që ne mund të gjejmë zgjidhje më të mira për të ju ndihmojë për të ruajtur koston e transportit detar dhe në kohën e dërgesës

  6. Shërbimi i fortë pas

  • tona të shitjes dhe pas njerëzve të shërbimit të gjithë e dimë produktet shumë mirë, ata mund të ju jap reagime shumë të shpejtë dhe të siguruar me shërbimin professinal, gjithashtu, ne kemi të rreptë të rendit p

  Si të porosis

  Duke kërkuar për ideal Polifonik Snow Tools prodhues dhe furnizues? Ne kemi një përzgjedhje të gjerë me çmime të mëdha për të ndihmuar ju merrni krijuese. Të gjitha Snow Shovel mirë janë cilësi të garantuar. Ne jemi Kinë Origjina Fabrika e Snow Scoop lopatë. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.


 • Previous:
 • Tjetër:

 • 

  gazete

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  kontakti ynë

  • +86 311 86956206
  • 351 Youyi Bei Street, Shijiazhuang China, 050051.
  • jasonz@richina-corp.com
  • sns04
  • sns05
  • sns01
  • sns02
  • sns03