Patio dhe Block Weed Pastrimi Wire Brush me Scraper

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model No.: RC136 Head Material: Stainless Steel, Carbon Steel Specification: Medium Application: Garden Shovel, Farming Shovel Handle Material: Wood, Steel Shape: Sharp Spade Function: Multifunctional Folded: Unfolded Attachment: Attachment Customized: Customized Color: Other Overall Length: 1360cm Handle: Powder Coated Carbon Steel Tube Handle Additional Info Packaging: 5pcs/bag Productivity: 100000...


Detail Product

Produkt Tags

Info Basic

Model nr .:  RC136

Kreu Materiali:  Stainless Steel, çeliku i karbonit

Specifikimet:  medium

Aplikimi:  Garden lopatë, lopatë Farming

Trajtuar Materiali:  Dru, çeliku

Formë:  Sharp Spade

Funksioni:  Multifunksionale

Palosur:  shpalosur

Attachment:  Attachment

Customized:  customized

Ngjyra:  Të tjera

Gjatësia e përgjithshme:  1360cm

Handle:  pluhur mbuluar Carbon Steel Tube Handle

Informacion shtesë

Paketimi:  5pcs / qese

Produktiviteti:  100000pcs në muaj

Markë:  Richina

Transportation:  Ocean, Air

Vendi i origjinës:  Kinë

Furnizimi Aftësia:  100000pcs në muaj

Certifikata:  FSC

Kodi HS:  8201100010

Port:  Shenzhen

përshkrim i produktit

Patio dhe Blloku Asfaltim Brush është i përsosur në kopsht pastrim patios, rrugët, driveways dhe stolisje. Kjo Paving Block Brush përbëhet nga një kokë plastike me një rresht trefishtë të konvergojnë shpohet ashpra teli e cila jep fuqi të jashtëzakonshme pastrimi. Përdorni Weed pastrim furçë mjet për çmimin nga barërat e këqija. Është i përsosur për zona të vogla të shtruar, të tilla si hapa të shtruara - apo zona të mëdha, të tilla si driveways, që janë weeded rëndë. Kjo Kopshti kultivues të ju ndihmojë të hiqni farë e keqe thjesht dhe effortlessly. Paving Block Brush do të mban të çara mes tulla interlocking dhe gurë pa e myshk, barërat e këqija dhe mbeturinat e tjera.


Specifikim

Gjatësia e përgjithshme 1360mm

Nevrik teh çeliku të karbonit me furçë çeliku

Dia. pluhur 25mm tub çeliku të veshura trajtuar me mëngë butë plastik dhe goditje fund

Weed Pastrimi Brush And Scraper


Pse na zgjodhet ne?

Fabrika 1.Experieced:

 • Shumica e punëtorëve tanë janë me më shumë se 10 vjet përvojë pune.
 • Ne kemi makinat automatike të teknologjisë së lartë për të bërë prodhimin më efikas.
 • Ne kemi ekip të fortë të kontrollit të cilësisë për të kontrolluar dhe të cilësisë të prodhimit provë çdo ditë.
 • Ne kemi ekip të fortë të shërbimit, pasi për të ofruar shërbim profesional për ju.

2 . çmimi konkurrues

 • Ne jemi gjithmonë duke u përpjekur për të ndihmuar klientët tanë të kursimit të parave në të gjitha mënyrat, ne gjithmonë si duke punuar me të konsumatorëve në drejtim të gjatë, kështu që ne ofrojmë çmimin më të mirë të klientit tonë dhe ne jemi të gatshëm për të gjetur zgjidhje për të kursyer para për të konsumatorëve tonë.

3 . Kontrollit professinal quanlity

 • Fabrika e kanë professinal testimin laboratorike dhe kontrollit të cilësisë peope, mund të bëni të sigurtë që produktet plotësojnë kërkesat e konsumatorit

4.OEM dhe ODM pranuar

 • Ne kemi professinal R & D ekip të përkushtuar në hartimin dhe zhvillimin e produkteve të reja, ne mund ta rregulloje proudcts tuaja accoring kërkesës tuaj ose të ju ndihmojë të projektimit e produkteve tuaja unike me tipare për të bërë produktet tuaj differetiate të tjerët në treg.

5. Ofrimit të shpejtë dhe të çmimeve konkurruese të anijeve

 • Ne kemi bashkëpunim afatgjatë me disa forwarders të mëdha si DHL, UPS, kështu që ne mund të gjejmë zgjidhje më të mira për të ju ndihmojë për të ruajtur koston e transportit detar dhe në kohën e dërgesës

6. Shërbimi i fortë pas

 • tona të shitjes dhe pas njerëz të shërbimit të gjithë e dinë produktet shumë mirë, ata mund të ju jap reagime shumë të shpejtë dhe të siguruar me shërbimin professinal.

Si të porosis

Duke kërkuar për ideal Block Weed pastrim furçë prodhues dhe furnizues? Ne kemi një përzgjedhje të gjerë me çmime të mëdha për të ndihmuar ju merrni krijuese. Të gjitha Paving Block Brush me Scraper janë cilësi të garantuar. Ne jemi Kinë Origjina Fabrika e Patio dhe Blloku Asfaltim Brush. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.


 • Previous:
 • Tjetër:

 • 

  gazete

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  kontakti ynë

  • +86 311 86956206
  • 351 Youyi Bei Street, Shijiazhuang China, 050051.
  • jasonz@richina-corp.com
  • sns04
  • sns05
  • sns01
  • sns02
  • sns03