Një nga Popular Snow lopatat Rekomandimin nga Richina

Heavy-Duty Rolling 26-inch Snow Pusher me 6-inch rrota dhe për të trajtuar Adjustable

c7a5f730a828fb9f17a1c87c36 (2)

The Rolling Snow Pusher  është engineered për të bërë  heqjen e borës  më të shpejtë dhe të lehtë mbi kurrizin tuaj dhe supet. Me këtë dizajn ju don `t duhet të shqetësohen për tendosje nga lakimi, duke hedhur dhe shtyrë për shkak të lëvizje kodrina dhe projektimin e lopatë eliminon dhimbjen që vjen me heqjen. Të gjitha ai merr është një përpara thjeshtë shtyjnë dhe pivoting lëvizjen.

0155e78ac54e77f2fa04da1e0d

Me buzë e saj konkave projektimit dhe metalike kruese, ajo mund të qartë dëborë lehtë në një të kalojë. Lopatën mat 26 inç i gjerë nga 13 inç i gjatë kështu që mund të qartë një rrugë të shpejtë të gjerë për të ecur, ose të pastruar një rrugë me pemë më shpejt se me një lopatë tradicionale, kështu që ju mund të gëzojnë aktivitetet më e dimrit ose të kalojnë më shumë kohë duke shijuar ngrohtësinë në ambiente të mbyllura.

fdfe4bccff6c19c669861ece52

Trajtuar rregullueshme mund të vendosen për një lartësi të përgjithshëm varion nga 47 deri në 51 inç lejuar ju që të zgjidhni vendosjen për të akomoduar më mirë veten. Plus, të trajtojë është mbushur për ngrohtësi shtesë dhe rehati dore. Përveç kësaj, të lehtë kodrina dhe pivoting lëvizje është mirësjellje e rëndë rrota e 6-inch polypropylene. Rrotat mprehtë mundësuar atyre për të kapur tokën dhe të lehtë të bëjë kthehet, ndërsa ju lopatë borë larg.

Karakteristikat e Rolling Snow Pusher lopatë:

  • Dimensionet e përgjithshme: 16.5 "W trajtuar; 47 "- 51" H lartësia e përgjithshme rregullueshëm; teh 26 "W x 13" H; rrota: 6 "diameter x 2,5" trasha; 9 lbs
  • Lopata përmban një dorezë alumini me mbushje, rrota polypropylene dhe lopate me metalike scraping teh.
  • rrota të qëndrueshme pivoting me kreshtat ekstra tërheqje kaloj effortlessly rreth edges, trotuare dhe driveways.
  • Telescoping trajtuar rregullueshme ju lejon të merrni gjatësinë përsosur për punë.
  • kënd strategjik shtyrë bën atë në mënyrë që ju mund të qëndrojë drejtë pa dhimbje prapa ose lodhje.
  • CASL Brands mbështet produktet e saj me garanci të prodhuesit 1-vjeçare për blerjen pa merak.

Ora Post: Aug-16-2018

WhatsApp Online Chat !