Mail Order Aluminum Snow Puser

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model No.: HL461 Specification: Medium Application: Garden Shovel, Snow Shovel, Farming Shovel Handle Material: Steel Shape: Square Shovel Function: Multifunctional Folded: Unfolded Attachment: Attachment Customized: Customized Color: Other Overall Length: 1300mm Head Material: Aluminium Alloy Head Size: 460*230mm Additional Info Packaging: 12pcs/ctn Productivity: 300000pcs per month Brand: RHE ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Model nr .:  HL461

  Specifikimet:  medium

  Aplikimi:  Garden lopatë, lopatë Snow, Farming lopatë

  Trajtuar Materiali:  Çeliku

  Formë:  Square lopatë

  Funksioni:  Multifunksionale

  Palosur:  shpalosur

  Attachment:  Attachment

  Customized:  customized

  Ngjyra:  Të tjera

  Gjatësia e përgjithshme:  1300MM

  Kreu Materiali:  Aluminum Alloy

  Kreu Size:  460 * 230mm

  Informacion shtesë

  Paketimi:  12pcs / CTN

  Produktiviteti:  300000pcs në muaj

  Markë:  AShQ

  Transportation:  Ocean, Air

  Vendi i origjinës:  Kinë

  Furnizimi Aftësia:  100000pcs në muaj

  Kodi HS:  87168000

  Port:  Ningbo, Shanghai

  përshkrim i produktit

  Linja Richina është projektuar për konsumatorët të cilët presin karakteristika të kualitetit të lartë dhe qëndrueshmëri. Kjo Alumini Snow karierist është e lehtë dhe pastron sasi të mëdha të dëborës me çdo të kalojë. alumini Snow karierist është një mjet i fuqishëm për një vlerë të jashtëzakonshme. Highlights, alumini Snow karierist teh dimension: 460 * 230mm, Blade materiale alumini, alumini Snow karierist gjatësia e përgjithshme është 1300MM. Nëse dëshironi që kjo Aluminum Snow Pusher të përshtaten për porosi me postë mund të mbushur ato secili me një kuti kartoni.

  Specifikim:

  Aluminum Snow Pusher

  Qëndrueshme alumini Snow Shovel , 1300MM në përgjithësi gjatësia

  Snow lopatë teh alumini, madhësia 460 * 230mm

  lopatë borë me pluhur veshura çeliku të trajtojë

  Teh dhe për të trajtuar të lidhur me vida

  alumini Snow karierist

  Pse na zgjodhet ne?

  Fabrika 1.Experieced:

  • Shumica e punëtorëve tanë janë me më shumë se 10 vjet përvojë pune.
  • Ne kemi makinat automatike të teknologjisë së lartë për të bërë prodhimin më efikas.
  • Ne kemi ekip të fortë të kontrollit të cilësisë për të kontrolluar dhe të cilësisë të prodhimit provë çdo ditë.
  • Ne kemi ekip të fortë të shërbimit, pasi për të ofruar shërbim profesional për ju.

  2 . çmimi konkurrues

  • Ne jemi gjithmonë duke u përpjekur për të ndihmuar klientët tanë të kursimit të parave në të gjitha mënyrat, ne gjithmonë si duke punuar me të konsumatorëve në drejtim të gjatë, kështu që ne ofrojmë çmimin më të mirë të klientit tonë dhe ne jemi të gatshëm për të gjetur zgjidhje për të kursyer para për të konsumatorëve tonë.

  3 . Kontrollit professinal quanlity

  • Fabrika e kanë professinal testimin laboratorike dhe kontrollit të cilësisë peope, mund të bëni të sigurtë që produktet plotësojnë kërkesat e konsumatorit

  4.OEM dhe ODM pranuar

  • Ne kemi professinal R & D ekip të përkushtuar në hartimin dhe zhvillimin e produkteve të reja, ne mund ta rregulloje proudcts tuaja accoring kërkesës tuaj ose të ju ndihmojë të projektimit e produkteve tuaja unike me tipare për të bërë produktet tuaj differetiate të tjerët në treg.

  5. Ofrimit të shpejtë dhe të çmimeve konkurruese të anijeve

  • Ne kemi bashkëpunim afatgjatë me disa forwarders të mëdha si DHL, UPS, kështu që ne mund të gjejmë zgjidhje më të mira për të ju ndihmojë për të ruajtur koston e transportit detar dhe në kohën e dërgesës

  6. Shërbimi i fortë pas

  • tona të shitjes dhe pas njerëzve të shërbimit të gjithë e dimë produktet shumë mirë, ata mund të ju jap reagime shumë të shpejtë dhe të siguruar me shërbimin professinal, gjithashtu, ne kemi të rreptë të rendit p

  Si të porosis

  Duke kërkuar për ideal Aluminum Snow Pusher prodhues dhe furnizues? Ne kemi një përzgjedhje të gjerë me çmime të mëdha për të ndihmuar ju merrni krijuese. Të gjitha Alumini Snow Shovel janë cilësi të garantuar. Ne jemi Kinë Origjina Fabrika e Mail Order Snow karierist. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.


 • Previous:
 • Tjetër:

 • 

  gazete

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  kontakti ynë

  • +86 311 86956206
  • 351 Youyi Bei Street, Shijiazhuang China, 050051.
  • jasonz@richina-corp.com
  • sns04
  • sns05
  • sns01
  • sns02
  • sns03