Dorezë të gjatë Kulmi Snow Rake

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model No.: H483 Head Material: Plastic Specification: Medium Application: Garden Shovel, Snow Shovel, Farming Shovel Handle Material: Steel Shape: Other Function: Multifunctional Folded: Folded Attachment: Attachment Customized: Customized Color: Other Extension Length: 4720mm Head Size: 481*330mm OEM Order: Acceptable Additional Info Packaging: 12pcs/ctn Productivity: 300000pcs per month Brand: RHE Transportation: Ocean,Air Place of Origin: China Supply Ability: 100000pcs...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Model nr .:  H483

  Kreu Materiali:  plastik

  Specifikimet:  medium

  Aplikimi:  Garden lopatë, lopatë Snow, Farming lopatë

  Trajtuar Materiali:  Çeliku

  Formë:  Të tjera

  Funksioni:  Multifunksionale

  Palosur:  palosur

  Attachment:  Attachment

  Customized:  customized

  Ngjyra:  Të tjera

  Extension Length:  4720mm

  Kreu Size:  481 * 330mm

  Order OEM:  pranueshme

  Informacion shtesë

  Paketimi:  12pcs / CTN

  Produktiviteti:  300000pcs në muaj

  Markë:  AShQ

  Transportation:  Ocean, Air

  Vendi i origjinës:  Kinë

  Furnizimi Aftësia:  100000pcs në muaj

  Kodi HS:  87168000

  Port:  Ningbo, Shanghai

  përshkrim i produktit

  Dorezë të gjatë Kulmi Snow Rake

  Shpejtë dhe të lehtë për të hequr borën rëndë nga çati tuaj me grabujë çati Snow

  3 copa anodized alumini trajtuar, 1500mm gjatë për secila copë

  Snap-lock për të trajtuar të lidhura për të lehtë dhe të shpejtë mbledhur

  bora material kreu grabujë është PC + ABS kompozuara, madhësia kreu 481 * 330mm

  Qëndrojnë në mënyrë të sigurtë në groun ndërsa pastrimi çati tuaj

   

   

  Largpamës Snow Kulmi Rake

   

   

  Pse na zgjodhet ne?

  Fabrika 1.Experieced:

  • Shumica e punëtorëve tanë janë me më shumë se 10 vjet përvojë pune.
  • Ne kemi makinat automatike të teknologjisë së lartë për të bërë prodhimin më efikas.
  • Ne kemi ekip të fortë të kontrollit të cilësisë për të kontrolluar dhe të cilësisë të prodhimit provë çdo ditë.
  • Ne kemi ekip të fortë të shërbimit, pasi për të ofruar shërbim profesional për ju.

  2 . çmimi konkurrues

  • Ne jemi gjithmonë duke u përpjekur për të ndihmuar klientët tanë të kursimit të parave në të gjitha mënyrat, ne gjithmonë si duke punuar me të konsumatorëve në drejtim të gjatë, kështu që ne ofrojmë çmimin më të mirë të klientit tonë dhe ne jemi të gatshëm për të gjetur zgjidhje për të kursyer para për të konsumatorëve tonë.

  3 . Kontrollit professinal quanlity

  • Fabrika e kanë professinal testimin laboratorike dhe kontrollit të cilësisë peope, mund të bëni të sigurtë që produktet plotësojnë kërkesat e konsumatorit

  4.OEM dhe ODM pranuar

  • Ne kemi professinal R & D ekip të përkushtuar në hartimin dhe zhvillimin e produkteve të reja, ne mund ta rregulloje proudcts tuaja accoring kërkesës tuaj ose të ju ndihmojë të projektimit e produkteve tuaja unike me tipare për të bërë produktet tuaj differetiate të tjerët në treg.

  5. Ofrimit të shpejtë dhe të çmimeve konkurruese të anijeve

  • Ne kemi bashkëpunim afatgjatë me disa forwarders të mëdha si DHL, UPS, kështu që ne mund të gjejmë zgjidhje më të mira për të ju ndihmojë për të ruajtur koston e transportit detar dhe në kohën e dërgesës

  6. Shërbimi i fortë pas

  • tona të shitjes dhe pas njerëzve të shërbimit të gjithë e dimë produktet shumë mirë, ata mund të ju jap reagime shumë të shpejtë dhe të siguruar me shërbimin professinal, gjithashtu, ne kemi të rreptë të rendit p

  Si të porosis

   

  Duke kërkuar për ideal plastike Blade Roof Snow grabujë prodhues dhe furnizues? Ne kemi një përzgjedhje të gjerë me çmime të mëdha për të ndihmuar ju merrni krijuese. All gjata çeliku Handle Snow grabujë janë cilësi të garantuar. Ne jemi Kinë Origjina Fabrika e Rake Snow për Kulmi Pastrimi. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.


 • Previous:
 • Tjetër:

 • 
  WhatsApp Online Chat !