Karboni Steel Kopshti Tools Gërmimet Spade

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model No.: FS-010-1 Specification: Medium Application: Garden Shovel, Farming Shovel Handle Material: Wood Shape: Sharp Spade Function: Multifunctional Folded: Unfolded Attachment: Attachment Customized: Customized Color: Other Overall Length: 105cm Handle: Ash Wood Handle Head Material: Carbon Steel Additional Info Packaging: 5pcs/bag Productivity: 100000pcs per month Brand: Richina Transportat...


Detail Product

Produkt Tags

Info Basic

Model nr .:  FS-010-1

Specifikimet:  medium

Aplikimi:  Garden lopatë, lopatë Farming

Trajtuar Materiali:  Dru

Formë:  Sharp Spade

Funksioni:  Multifunksionale

Palosur:  shpalosur

Attachment:  Attachment

Customized:  customized

Ngjyra:  Të tjera

Gjatësia e përgjithshme:  105cm

Handle:  Ash Wood Trajtuar

Kreu Materiali:  Carbon çeliku

Informacion shtesë

Paketimi:  5pcs / qese

Produktiviteti:  100000pcs në muaj

Markë:  Richina

Transportation:  Ocean, Air

Vendi i origjinës:  Kinë

Furnizimi Aftësia:  100000pcs në muaj

Certifikata:  FSC

Kodi HS:  8201100010

Port:  Shenzhen

përshkrim i produktit

Karboni Steel Kopshti Tools Gërmimet Spade

Çeliku të karbonit Gërmimet Spade lopatë është projektuar për gërmimin e përgjithshme dhe kultivimin

Gërmimet Spade me kokën trajtuar për gërmimin lehtë dhe ekstra-të gjatë fole janë të ngurta të falsifikuara nga një copë e vetme e çelikut të karbonit, ngrohjes trajtohet për forcë shtesë dhe qëndrueshmëri

Finish Hammer epoxy veshura me kokë për përmirësimin e rezistencës ndaj ndryshk, gërvishtjet, lagështia dhe alkalet në tokë

çeliku të karbonit gërmimi lopatë me english stilit një copë bosht tradicionale drurë, zotëruar në dy vende dhe të ndarë për të formuar një shpor trajtuar, weatherproofed për qëndrueshmëri më të madhe

Lopatë lopatë është treaded për gërmime arkeologjike më të rehatshme

Çeliku të karbonit Gërmimet Spade

Pse na zgjodhet ne?

Fabrika 1.Experieced:

 • Shumica e punëtorëve tanë janë me më shumë se 10 vjet përvojë pune.
 • Ne kemi makinat automatike të teknologjisë së lartë për të bërë prodhimin më efikas.
 • Ne kemi ekip të fortë të kontrollit të cilësisë për të kontrolluar dhe të cilësisë të prodhimit provë çdo ditë.
 • Ne kemi ekip të fortë të shërbimit, pasi për të ofruar shërbim profesional për ju.

2 . çmimi konkurrues

 • Ne jemi gjithmonë duke u përpjekur për të ndihmuar klientët tanë të kursimit të parave në të gjitha mënyrat, ne gjithmonë si duke punuar me të konsumatorëve në drejtim të gjatë, kështu që ne ofrojmë çmimin më të mirë të klientit tonë dhe ne jemi të gatshëm për të gjetur zgjidhje për të kursyer para për të konsumatorëve tonë.

3 . Kontrollit professinal quanlity

 • Fabrika e kanë professinal testimin laboratorike dhe kontrollit të cilësisë peope, mund të bëni të sigurtë që produktet plotësojnë kërkesat e konsumatorit

4.OEM dhe ODM pranuar

 • Ne kemi professinal R & D ekip të përkushtuar në hartimin dhe zhvillimin e produkteve të reja, ne mund ta rregulloje proudcts tuaja accoring kërkesës tuaj ose të ju ndihmojë të projektimit e produkteve tuaja unike me tipare për të bërë produktet tuaj differetiate të tjerët në treg.

5. Ofrimit të shpejtë dhe të çmimeve konkurruese të anijeve

 • Ne kemi bashkëpunim afatgjatë me disa forwarders të mëdha si DHL, UPS, kështu që ne mund të gjejmë zgjidhje më të mira për të ju ndihmojë për të ruajtur koston e transportit detar dhe në kohën e dërgesës

6. Shërbimi i fortë pas

 • tona të shitjes dhe pas njerëz të shërbimit të gjithë e dinë produktet shumë mirë, ata mund të ju jap reagime shumë të shpejtë dhe të siguruar me shërbimin professinal.

Si të porosis

Duke kërkuar për çelik ideal karboni Gërmimet Spade prodhues dhe furnizues? Ne kemi një përzgjedhje të gjerë me çmime të mëdha për të ndihmuar ju merrni krijuese. Të gjitha Gërmimet Carbon Tools se janë cilësi të garantuar. Ne jemi Kinë Origjina Fabrika e Kopshti Spade lopatë. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.


 • Previous:
 • Tjetër:

 • 

  gazete

  Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

  kontakti ynë

  • +86 311 86956206
  • 351 Youyi Bei Street, Shijiazhuang China, 050051.
  • jasonz@richina-corp.com
  • sns04
  • sns05
  • sns01
  • sns02
  • sns03