Më të mira Tools Snow lopatë për shitje

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model No.: H350 Head Material: Plastic Specification: Medium Application: Garden Shovel, Snow Shovel, Farming Shovel Handle Material: Steel Shape: Square Shovel Function: Multifunctional Folded: Unfolded Attachment: Attachment Customized: Customized Color: Other Head Size: 367*445mm Overall Length: 1300mm Additional Info Packaging: 12pcs/ctn Productivity: 3000000pcs per month Brand: RHE Transportation: Ocean,Land,Air Place of Origin: China Supply Ability: 300000pcs per mon...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Model nr .:  H350

  Kreu Materiali:  plastik

  Specifikimet:  medium

  Aplikimi:  Garden lopatë, lopatë Snow, Farming lopatë

  Trajtuar Materiali:  Çeliku

  Formë:  Square lopatë

  Funksioni:  Multifunksionale

  Palosur:  shpalosur

  Attachment:  Attachment

  Customized:  customized

  Ngjyra:  Të tjera

  Kreu Size:  367 * 445mm

  Gjatësia e përgjithshme:  1300MM

  Informacion shtesë

  Paketimi:  12pcs / CTN

  Produktiviteti:  3000000pcs në muaj

  Markë:  AShQ

  Transportation:  Ocean, Land, Air

  Vendi i origjinës:  Kinë

  Furnizimi Aftësia:  300000pcs në muaj

  Kodi HS:  87168000

  Port:  Ningbo, Shanghai

  përshkrim i produktit

  Kjo Shkarko Snow lopatë ka Large , tepërt D-Grip trajton të lejojë për një ose dy duar heqjen edhe ndërsa veshur gloves.The Shkarko Snow Shovel ka një bosht të fortë çeliku strehon heqjen dhe lëvizjen e ngarkesave të plotë. Ajo fituar t `bëj, pushim apo degradojë, duke siguruar vjet probleme performancës së lirë. The Best Snow Shvoel with optional steel edge have a metal wear strip that extends blade life. The edge seats firmly into a molded channel on the blade to resist bending. The Best Snow Shovel is essential tool for the winter.


  Më të mira mjetet lopatë borë, Snow karierist lopatë,

  Në përgjithësi Length 1300MM

  blade PP, size367 * 445mm

  pluhur dia 30.5mm tub çeliku të veshura trajtuar me mëngë plastike butë

  Të mëdha, të rehatshme D-formë grip

  Blade dhe për të trajtuar të lidhur me bllokohet parakohshme

  Ngjyra mund të personalizohet

  Shkarko Snow Shovel

   

  Pse na zgjodhet ne?

  Fabrika 1.Experieced:

  • Shumica e punëtorëve tanë janë me më shumë se 10 vjet përvojë pune.
  • Ne kemi makinat automatike të teknologjisë së lartë për të bërë prodhimin më efikas.
  • Ne kemi ekip të fortë të kontrollit të cilësisë për të kontrolluar dhe të cilësisë të prodhimit provë çdo ditë.
  • Ne kemi ekip të fortë të shërbimit, pasi për të ofruar shërbim profesional për ju.

  2 . çmimi konkurrues

  • Ne jemi gjithmonë duke u përpjekur për të ndihmuar klientët tanë të kursimit të parave në të gjitha mënyrat, ne gjithmonë si duke punuar me të konsumatorëve në drejtim të gjatë, kështu që ne ofrojmë çmimin më të mirë të klientit tonë dhe ne jemi të gatshëm për të gjetur zgjidhje për të kursyer para për të konsumatorëve tonë.

  3 . Kontrollit professinal quanlity

  • Fabrika e kanë professinal testimin laboratorike dhe kontrollit të cilësisë peope, mund të bëni të sigurtë që produktet plotësojnë kërkesat e konsumatorit

  4.OEM dhe ODM pranuar

  • Ne kemi professinal R & D ekip të përkushtuar në hartimin dhe zhvillimin e produkteve të reja, ne mund ta rregulloje proudcts tuaja accoring kërkesës tuaj ose të ju ndihmojë të projektimit e produkteve tuaja unike me tipare për të bërë produktet tuaj differetiate të tjerët në treg.

  5. Ofrimit të shpejtë dhe të çmimeve konkurruese të anijeve

  • Ne kemi bashkëpunim afatgjatë me disa forwarders të mëdha si DHL, UPS, kështu që ne mund të gjejmë zgjidhje më të mira për të ju ndihmojë për të ruajtur koston e transportit detar dhe në kohën e dërgesës

  6. Shërbimi i fortë pas

  • tona të shitjes dhe pas njerëzve të shërbimit të gjithë e dimë produktet shumë mirë, ata mund të ju jap reagime shumë të shpejtë dhe të siguruar me shërbimin professinal, gjithashtu, ne kemi të rreptë të rendit p

  Si të porosis

   

  Duke kërkuar për ideal Snow lopatë Lowes prodhues dhe furnizues? Ne kemi një përzgjedhje të gjerë me çmime të mëdha për të ndihmuar ju merrni krijuese. Të gjitha Snow Shovel Home Depot janë cilësi të garantuar. Ne jemi Kinë Origjina Fabrika e Shqyrtime Snow lopatë. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.


 • Previous:
 • Tjetër:

 • 
  WhatsApp Online Chat !