Telescoping снег лопата за автомобили

Краток опис:

Basic Info Model No.: H250 Head Material: Plastic Specification: Medium Application: Garden Shovel, Snow Shovel, Farming Shovel Handle Material: Steel Shape: Square Shovel Function: Multifunctional Attachment: Attachment Customized: Customized Color: Other Folded: Folded Head Size: 250*285mm Extension Length: 800mm Collapse Length: 660mm Additional Info Packaging: 12pcs/ctn Productivity: 300000pcs per month Brand: RHE Transportation: Ocean,Air Place of Origin: China Supply Ability: 1...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Основни информации

  Модел бр .:  H250

  Раководител Материјал:  пластика

  Спецификација:  Средни

  Примена:  градина лопата, снег лопата, земјоделство Лопата

  Се справи со материјал:  челик

  Облик:  Плоштад Лопата

  Функција:  Мултифункционален

  Прилог:  Прилог

  Прилагодено:  Прилагодено

  Боја:  Други

  Укината:  здипли

  Раководител големина:  250 * 285mm

  Продолжување должина:  800мм

  Колапс должина:  660mm

  Додатни информации

  Пакување:  12pcs / ЦТН

  Продуктивност:  300000pcs месечно

  Бренд:  RHE

  Транспорт:  Океан, воздух

  Место на потекло:  Кина

  Набавка Способност:  100000pcs месечно

  HS Код:  87168000

  Порт:  Ningbo, Шангај

  Опис на производот


  Проширување на Снег лопата за автомобил

  Лесен и компактен снег лопата лесно може да се чуваат во багажникот на Вашето возило, мала тежина, здрав лопата има telescoping рачка и лесно удобен рачка

  За итни случаи кампување Автомобил снег лопата

  Совршен за употреба за итни случаи, дома, на патот, кампување и повеќе

  Пластика се протега снег лопата

  Направени од пластика и алуминиум

  Telescoping рачка автомобил снег лопата

  Продолжување должина 800mm, 660mm должина колапс

  ПП Големина на сечилото, 250 * 285mm

  Telescoping 2 парчиња елоксирани алуминиумски овална рачка

  Блејд и да се справи поврзани со предвремените-брава

   

  Пластични Автомобил снег лопатаТелескопски снег лопата


   

   

  Зошто да изберете нас?

  1.Experieced фабрика:

  • Поголемиот дел од нашите работници со над 10 години работно искуство.
  • Имаме автоматски високо-технолошки машини за да се направи производство поефикасно.
  • Имаме силен тим за контрола на квалитет за проверка и квалитет на производството тест секој ден.
  • Имаме силен тим по услуга да обезбеди професионална услуга за вас.

  2 . конкурентна цена

  • Ние секогаш се обидува да им помогне на заштеда на пари на нашите клиенти во сите начини, ние секогаш се допаѓа работа со клиенти на долг рок, па ние се обезбеди најдобра цена за нашите клиенти и ние сме подготвени да се најдат решенија за да заштедат пари за нашите клиенти.

  3 . Professinal контрола quanlity

  • Фабрика се professinal лабораторија за тестирање и контрола на квалитетот peope, може да бидете сигурни дека производите ги исполнуваат барањата на клиентите

  4.OEM и ODM прифатени

  • Имаме professinal R & D тим посветен во дизајнирање и развој на нови производи, ние може да го прилагодите вашиот proudcts accoring вашите барања или да ви помогне да дизајнирате вашата единствена опремен производи да се направи вашите производи differetiate на другите на пазарот.

  5. Брза испорака и конкурентна цена превозот

  • Имаме долгорочна соработка со некои големи шпедитерите како DHL, UPS-от, така што може да се најдат подобри решенија за да ви помогне да заштедите на трошоците на превозот и испорака на време

  6. Силен по услуга

  • Нашите продажба и по сервисери сите знаеме на производи многу добро, тие може да ви даде повратни информации многу брзо и да ви обезбеди professinal услуга, исто така, имаме строги цел стр

  Како да порачувате

   

  Во потрага по идеален Компактен Склопувачки снег лопата за авто производител и снабдувач? Ние имаме широк избор на големи цени да ви помогне да се креативни. Сите Telescoping автомобили снег лопата се гарантира квалитетот. Ние сме Кина потекло Фабрика за проширување на снег со лопата Telescoping справи. Ако имате било какви прашања, Ве молиме слободно контактирајте со нас.


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !