Телескопска рачка снег лопата

Краток опис:

Basic Info Model No.: HT458 Head Material: Plastic Specification: Medium Application: Garden Shovel, Snow Shovel, Farming Shovel Handle Material: Steel Shape: Square Shovel Function: Multifunctional Attachment: Attachment Customized: Customized Color: Other Folded: Folded Head Size: 458*344mm Collapse Length: 1160*1560mm Additional Info Packaging: 12pcs/ctn Productivity: 3000000pcs per month Brand: RHE Tra...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Основни информации

  Модел бр .:  HT458

  Раководител Материјал:  пластика

  Спецификација:  Средни

  Примена:  градина лопата, снег лопата, земјоделство Лопата

  Се справи со материјал:  челик

  Облик:  Плоштад Лопата

  Функција:  Мултифункционален

  Прилог:  Прилог

  Прилагодено:  Прилагодено

  Боја:  Други

  Укината:  здипли

  Раководител големина:  458 * 344mm

  Колапс должина:  1160 * 1560mm

  Додатни информации

  Пакување:  12pcs / ЦТН

  Продуктивност:  3000000pcs месечно

  Бренд:  RHE

  Транспорт:  Океан, земја, воздух

  Место на потекло:  Кина

  Набавка Способност:  300000pcs месечно

  HS Код:  87168000

  Порт:  Ningbo, Шангај

  Опис на производот

  Телескопска рачка Снег лопата е признаен за квалитет, трајност и лесен. На Телескопски снег лопата со прилагодливи алуминиумска рачка компактен и се протега форма 116-156cm, секогаш во право таму кога ви треба. овој снег лопата со голем ножот може да се расчисти снегот ефикасно и ефективно. ова Телескопски снег лопата со лесни структура го прави пренослив и патување-пријателски. Овозможува да се прилагоди својата висина за подобрување на погодност. ова Телескопски снег лопата , исто така, со смиреноста зафат кој е идеален за подобро ракување.


  Пластични снег Притисни Лопата со прилагодливи алуминиумска рачка

  колапсот должина 1160-1560mm

  Снег лопата со ПП BLAD, со алуминиумски сечење на работ, големината на ножот 458 * 344mm

  снег кариерист со смиреноста D-облик зафат

  Snap-за заклучување поврзани за blead снег лопата и алуминиумска рачка

  Бран ребра дизајн зајакнува силата сечилото

  Снег лопата со прилагодлива рачка

  Зошто да изберете нас?

  1.Experieced фабрика:

  • Поголемиот дел од нашите работници со над 10 години работно искуство.
  • Имаме автоматски високо-технолошки машини за да се направи производство поефикасно.
  • Имаме силен тим за контрола на квалитет за проверка и квалитет на производството тест секој ден.
  • Имаме силен тим по услуга да обезбеди професионална услуга за вас.

  2 . конкурентна цена

  • Ние секогаш се обидува да им помогне на заштеда на пари на нашите клиенти во сите начини, ние секогаш се допаѓа работа со клиенти на долг рок, па ние се обезбеди најдобра цена за нашите клиенти и ние сме подготвени да се најдат решенија за да заштедат пари за нашите клиенти.

  3 . Professinal контрола quanlity

  • Фабрика се professinal лабораторија за тестирање и контрола на квалитетот peope, може да бидете сигурни дека производите ги исполнуваат барањата на клиентите

  4.OEM и ODM прифатени

  • Имаме professinal R & D тим посветен во дизајнирање и развој на нови производи, ние може да го прилагодите вашиот proudcts accoring вашите барања или да ви помогне да дизајнирате вашата единствена опремен производи да се направи вашите производи differetiate на другите на пазарот.

  5. Брза испорака и конкурентна цена превозот

  • Имаме долгорочна соработка со некои големи шпедитерите како DHL, UPS-от, така што може да се најдат подобри решенија за да ви помогне да заштедите на трошоците на превозот и испорака на време

  6. Силен по услуга

  • Нашите продажба и по сервисери сите знаеме на производи многу добро, тие може да ви даде повратни информации многу брзо и да ви обезбеди professinal услуга, исто така, имаме строги цел стр

  Како да порачувате

  Во потрага по идеален снег лопата со алуминиумска рачка производител и снабдувач? Ние имаме широк избор на големи цени да ви помогне да се креативни. Сите Телескопски снег лопата се гарантира квалитетот. Ние сме Кина потекло Фабрика на Телескопски снег кариерист . Ако имате било какви прашања, Ве молиме слободно контактирајте со нас.


 • Претходно:
 • Следно:

 • 

  нови sletter

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

  нашата контакт

  • +86 311 86956206
  • Youyi Bei Улица 351, Shijiazhuang Кина, 050.051.
  • jasonz@richina-corp.com
  • sns04
  • sns05
  • sns01
  • sns02
  • sns03