Нерѓосувачки челик градина Рачни алати со пластична рачка

Краток опис:

Basic Info Model No.: PY-007 Head Material: Stainless Steel Specification: Medium Application: Garden Shovel, Farming Shovel Shape: Sharp Spade Function: Multifunctional Folded: Unfolded Attachment: Attachment Customized: Customized Color: Other Overall Length: 30cm Handle Material: Plastic Handle: Plastic Handle Additional Info Packaging: 60pcs/ctn Productivity: 100000pcs per month Brand: Richina Transpor...


детали за производот

Тагови производ

Основни информации

Модел бр .:  PY-007

Раководител Материјал:  нерѓосувачки челик

Спецификација:  Средни

Примена:  градина лопата, земјоделство Лопата

Облик:  Остро Spade

Функција:  Мултифункционален

Укината:  ширевте

Прилог:  Прилог

Прилагодено:  Прилагодено

Боја:  Други

Вкупна должина:  30cm

Се справи со материјал:  пластика

Се справи со:  пластична рачка

Додатни информации

Пакување:  60pcs / ЦТН

Продуктивност:  100000pcs месечно

Бренд:  Richina

Транспорт:  Океан, воздух

Место на потекло:  Кина

Набавка Способност:  100000pcs месечно

Сертификат:  FSC

HS Код:  8201100010

Порт:  Шенжен

Опис на производот

Нерѓосувачки челик градина Рачни алати со пластична рачка, на нерѓосувачки челик градина Рачни алатки with polished stainless steel, the rust resistant blade is thick for strength and durability. This Stainless Steel Garden Hand Tools with comfortable ergonomic handle, large and thick with thumb rest on top and finger grooves on bottom. well designed for those in search of an agreeable grip that minimizes hand stress and fatigue.

Со повеќе од 20 години искуство, ние сме специјализирани во сите видови на алатки, особено градинарски алат , од нерѓосувачки челик градина рачни алатки, вклучувајќи torwel рака, рака вилушка, и други култиватори рака. и нашите производи се главно извезуваат во Европа, САД, Канада. тоа е нашата poleasure за снабдување на нашите клиенти со високо квалитетни производи, поволни цени и внимателен услуги.

Нерѓосувачки Градина Рачни алатки

Зошто да изберете нас?

1.Experieced фабрика:

 • Поголемиот дел од нашите работници со над 10 години работно искуство.
 • Имаме автоматски високо-технолошки машини за да се направи производство поефикасно.
 • Имаме силен тим за контрола на квалитет за проверка и квалитет на производството тест секој ден.
 • Имаме силен тим по услуга да обезбеди професионална услуга за вас.

2 . конкурентна цена

 • Ние секогаш се обидува да им помогне на заштеда на пари на нашите клиенти во сите начини, ние секогаш се допаѓа работа со клиенти на долг рок, па ние се обезбеди најдобра цена за нашите клиенти и ние сме подготвени да се најдат решенија за да заштедат пари за нашите клиенти.

3 . Professinal контрола quanlity

 • Фабрика се professinal лабораторија за тестирање и контрола на квалитетот peope, може да бидете сигурни дека производите ги исполнуваат барањата на клиентите

4.OEM и ODM прифатени

 • Имаме professinal R & D тим посветен во дизајнирање и развој на нови производи, ние може да го прилагодите вашиот proudcts accoring вашите барања или да ви помогне да дизајнирате вашата единствена опремен производи да се направи вашите производи differetiate на другите на пазарот.

5. Брза испорака и конкурентна цена превозот

 • Имаме долгорочна соработка со некои големи шпедитерите како DHL, UPS-от, така што може да се најдат подобри решенија за да ви помогне да заштедите на трошоците на превозот и испорака на време

6. Силен по услуга

 • Нашите продажба и по сервисери сите знаеме на производи многу добро, тие може да ви даде повратни информации многу брзо и да ви обезбеди professinal услуга.

Како да порачувате

Во потрага по идеален нерѓосувачки челик градина Рачни алатки производител и снабдувач? Ние имаме широк избор на големи цени да ви помогне да се креативни. Сите Велика Британија на Нерѓосувачки Градина Рачни алатки се гарантира квалитетот. Ние сме Кина потекло Фабрика на пластична рачка Градинарство Рачни алати . Ако имате било какви прашања, Ве молиме слободно контактирајте со нас.


 • Претходно:
 • Следно:

 • 

  нови sletter

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

  нашата контакт

  • +86 311 86956206
  • Youyi Bei Улица 351, Shijiazhuang Кина, 050.051.
  • jasonz@richina-corp.com
  • sns04
  • sns05
  • sns01
  • sns02
  • sns03