Нерѓосувачки челик 3 бода култиватор

Краток опис:

Basic Info Model No.: ST-012 Head Material: Stainless Steel Specification: Medium Application: Garden Shovel, Farming Shovel Handle Material: Wood Shape: Sharp Spade Function: Multifunctional Folded: Unfolded Attachment: Attachment Customized: Customized Color: Other Handle: Ash Wood Handle Overall Length: 30cm Additional Info Packaging: 60pcs/ctn Productivity: 100000pcs per month Brand: Richina Transporta...


детали за производот

Тагови производ

Основни информации

Модел бр .:  ST-012

Раководител Материјал:  нерѓосувачки челик

Спецификација:  Средни

Примена:  градина лопата, земјоделство Лопата

Се справи со материјал:  дрво

Облик:  Остро Spade

Функција:  Мултифункционален

Укината:  ширевте

Прилог:  Прилог

Прилагодено:  Прилагодено

Боја:  Други

Се справи со:  рачка од јасеново дрво

Вкупна должина:  30cm

Додатни информации

Пакување:  60pcs / ЦТН

Продуктивност:  100000pcs месечно

Бренд:  Richina

Транспорт:  Океан, воздух

Место на потекло:  Кина

Набавка Способност:  100000pcs месечно

Сертификат:  FSC

HS Код:  8201100010

Порт:  Шенжен

Опис на производот

На нерѓосувачки челик 3 бода култиватор со Richina е дизајниран врз основа на традиционалните безвременски дизајн и цртежи на градинарски алат од 1800 година. Овој цврст нерѓосувачки челик Рака 3 бода култиватор е комбинација на традиционалниот изглед со модерен изглед throughmodern производство техники за подобрување на силата, грубост, функционалност, козметички жалба и удобност. Оваа градина рака 3 бода култиватор со огледало полиран челик главата за 'рѓа отпор. на рака 3 бода култиватор Алатки за зачувување и aerating почвата во саксии и постелнина Арес. има рачка од јасеново дрво за издржливост. 3-бода култиватор Рачни алатки може да го негуваат surace почвата со лесна forking и raking акција за да се растури купчиња на почвата давање растенија простор за проширување и лесно се апсорбираат вода

3 бода култиватор

Зошто да изберете нас?

1.Experieced фабрика:

 • Поголемиот дел од нашите работници со над 10 години работно искуство.
 • Имаме автоматски високо-технолошки машини за да се направи производство поефикасно.
 • Имаме силен тим за контрола на квалитет за проверка и квалитет на производството тест секој ден.
 • Имаме силен тим по услуга да обезбеди професионална услуга за вас.

2 . конкурентна цена

 • Ние секогаш се обидува да им помогне на заштеда на пари на нашите клиенти во сите начини, ние секогаш се допаѓа работа со клиенти на долг рок, па ние се обезбеди најдобра цена за нашите клиенти и ние сме подготвени да се најдат решенија за да заштедат пари за нашите клиенти.

3 . Professinal контрола quanlity

 • Фабрика се professinal лабораторија за тестирање и контрола на квалитетот peope, може да бидете сигурни дека производите ги исполнуваат барањата на клиентите

4.OEM и ODM прифатени

 • Имаме professinal R & D тим посветен во дизајнирање и развој на нови производи, ние може да го прилагодите вашиот proudcts accoring вашите барања или да ви помогне да дизајнирате вашата единствена опремен производи да се направи вашите производи differetiate на другите на пазарот.

5. Брза испорака и конкурентна цена превозот

 • Имаме долгорочна соработка со некои големи шпедитерите како DHL, UPS-от, така што може да се најдат подобри решенија за да ви помогне да заштедите на трошоците на превозот и испорака на време

6. Силен по услуга

 • Нашите продажба и по сервисери сите знаеме на производи многу добро, тие може да ви даде повратни информации многу брзо и да ви обезбеди professinal услуга.

Како да порачувате

Во потрага по идеален 3 бода култиватор производител и снабдувач? Ние имаме широк избор на големи цени да ви помогне да се креативни. Сите Градинарство бода култиватор се гарантира квалитетот. Ние сме Кина потекло Фабрика на градина Рака бода. Ако имате било какви прашања, Ве молиме слободно контактирајте со нас.


 • Претходно:
 • Следно:

 • 

  нови sletter

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

  нашата контакт

  • +86 311 86956206
  • Youyi Bei Улица 351, Shijiazhuang Кина, 050.051.
  • jasonz@richina-corp.com
  • sns04
  • sns05
  • sns01
  • sns02
  • sns03