Нерѓосувачки градина култиватор Алатки

Краток опис:

Basic Info Model No.: CV-025 Head Material: Stainless Steel Specification: Medium Application: Garden Shovel, Farming Shovel Handle Material: Wood Shape: Sharp Spade Function: Multifunctional Folded: Unfolded Attachment: Attachment Customized: Customized Color: Other Overall Length: 100cm Handle: Ash Wood Handle Additional Info Packaging: 5pcs/bag Productivity: 100000pcs per month Brand: Richina Transportation: Ocean,Air Place of Origin: China Supply Ability: 100000pcs per month Cert...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Основни информации

  Модел бр .:  CV-025

  Раководител Материјал:  нерѓосувачки челик

  Спецификација:  Средни

  Примена:  градина лопата, земјоделство Лопата

  Се справи со материјал:  дрво

  Облик:  Остро Spade

  Функција:  Мултифункционален

  Укината:  ширевте

  Прилог:  Прилог

  Прилагодено:  Прилагодено

  Боја:  Други

  Вкупна должина:  100cm

  Се справи со:  рачка од јасеново дрво

  Додатни информации

  Пакување:  5pcs / торба

  Продуктивност:  100000pcs месечно

  Бренд:  Richina

  Транспорт:  Океан, воздух

  Место на потекло:  Кина

  Набавка Способност:  100000pcs месечно

  Сертификат:  FSC

  HS Код:  8201100010

  Порт:  Шенжен

  Опис на производот

  Нерѓосувачки градина култиватор алатки се дизајнирани со исклучителен наследство и квалитетот на овој опсег од нерѓосувачки градинарски алат култиватор претставуваат единствена соработка на историјата и совршеност. Доверени од страна на градинари за безброј генерации, на убаво стокмено пепел се справува со се посилно и поодржлив од тропски дрво, што резултира со помалку вибрации од фиберглас или метал. Веќе рачки на копање / зачувување алатки се прикачени во традиционалниот начин на уникатен, исклучително долго толкувачи приклучоци со повеќе навртки за супериорна сила. Додај во овој, од нерѓосувачки челик глави огледало полиран и имате стилист и високо функционални опсег алатка изграден за да трае.

  Нерѓосувачки челик градина култиватор алатки, традиционален стил култиватор алатки, вклучувајќи нерѓосувачки Leaf Гребло,холандскиот Мотика , почвата rkae, Ивица нож

  Огледало полиран нерѓосувачки челик за отпорност на главата 'рѓа и минимална адхезија на почвата

  Тврдо рачка за поголема издржливост


   

  Со повеќе од 20 години искуство, ние сме специјализирани во сите видови на алатки, особено градинарски алат , од нерѓосувачки копа лопати и виљушки. и нашите производи се главно извезуваат во Европа, САД, Канада. тоа е нашата poleasure за снабдување на нашите клиенти со високо квалитетни производи, поволни цени и внимателен услуги.


  култиваторинерѓосувачки култиватор

  Зошто да изберете нас?

  1.Experieced фабрика:

  • Поголемиот дел од нашите работници со над 10 години работно искуство.
  • Имаме автоматски високо-технолошки машини за да се направи производство поефикасно.
  • Имаме силен тим за контрола на квалитет за проверка и квалитет на производството тест секој ден.
  • Имаме силен тим по услуга да обезбеди професионална услуга за вас.

  2 . конкурентна цена

  • Ние секогаш се обидува да им помогне на заштеда на пари на нашите клиенти во сите начини, ние секогаш се допаѓа работа со клиенти на долг рок, па ние се обезбеди најдобра цена за нашите клиенти и ние сме подготвени да се најдат решенија за да заштедат пари за нашите клиенти.

  3 . Professinal контрола quanlity

  • Фабрика се professinal лабораторија за тестирање и контрола на квалитетот peope, може да бидете сигурни дека производите ги исполнуваат барањата на клиентите

  4.OEM и ODM прифатени

  • Имаме professinal R & D тим посветен во дизајнирање и развој на нови производи, ние може да го прилагодите вашиот proudcts accoring вашите барања или да ви помогне да дизајнирате вашата единствена опремен производи да се направи вашите производи differetiate на другите на пазарот.

  5. Брза испорака и конкурентна цена превозот

  • Имаме долгорочна соработка со некои големи шпедитерите како DHL, UPS-от, така што може да се најдат подобри решенија за да ви помогне да заштедите на трошоците на превозот и испорака на време

  6. Силен по услуга

  • Нашите продажба и по сервисери сите знаеме на производи многу добро, тие може да ви даде повратни информации многу брзо и да ви обезбеди professinal услуга.

   

  Како да порачувате

  Во потрага по идеален градина култиватор Осврти производител и снабдувач? Ние имаме широк избор на големи цени да ви помогне да се креативни. Сите градина култиватор Рачни алатки се гарантира квалитетот. Ние сме Кина потекло Фабрика на нерѓосувачки градинарски алат. Ако имате било какви прашања, Ве молиме слободно контактирајте со нас.


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !