Пластични снег лопата со Носете Газа

Краток опис:

Basic Info Model No.: H320 Head Material: Plastic Specification: Medium Application: Garden Shovel, Snow Shovel, Farming Shovel Handle Material: Steel Shape: Square Shovel Function: Multifunctional Folded: Unfolded Attachment: Attachment Customized: Customized Color: Other Head Size: 320*400mm Overall Length: 1200mm Additional Info Packaging: 12pcs/ctn Productivity: 300000pcs per month Brand: RHE Transport...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Основни информации

  Модел бр .:  H320

  Раководител Материјал:  пластика

  Спецификација:  Средни

  Примена:  градина лопата, снег лопата, земјоделство Лопата

  Се справи со материјал:  челик

  Облик:  Плоштад Лопата

  Функција:  Мултифункционален

  Укината:  ширевте

  Прилог:  Прилог

  Прилагодено:  Прилагодено

  Боја:  Други

  Раководител големина:  320 * 400mm

  Вкупна должина:  1200mm

  Додатни информации

  Пакување:  12pcs / ЦТН

  Продуктивност:  300000pcs месечно

  Бренд:  RHE

  Транспорт:  Океан, воздух

  Место на потекло:  Кина

  Набавка Способност:  100000pcs месечно

  HS Код:  87168000

  Порт:  Ningbo, Шангај

  Опис на производот

  Пластични снег лопата со Носете Газа

  отстранување на снег вкупната должина 1200mm

  Снег лопата главата големина 320-400mm, ПП материјал нож со зајакне измислици.

  Снег Лопата со прав обложен челик цевка рачка со пена зафат

  Комфорни D-форма зафат

  снег лопата Блејд и да се справи поврзани со завртка.

  Издржлив алуминиумски работ да се зголеми намалување на моќта и алатка живот

  (Опција ви овозможува алуминиум / дрво / firberglass рачката)

  Снег лопата


  Зошто да изберете нас?

  1.Experieced фабрика:

  • Поголемиот дел од нашите работници со над 10 години работно искуство.
  • Имаме автоматски високо-технолошки машини за да се направи производство поефикасно.
  • Имаме силен тим за контрола на квалитет за проверка и квалитет на производството тест секој ден.
  • Имаме силен тим по услуга да обезбеди професионална услуга за вас.

  2 . конкурентна цена

  • Ние секогаш се обидува да им помогне на заштеда на пари на нашите клиенти во сите начини, ние секогаш се допаѓа работа со клиенти на долг рок, па ние се обезбеди најдобра цена за нашите клиенти и ние сме подготвени да се најдат решенија за да заштедат пари за нашите клиенти.

  3 . Professinal контрола quanlity

  • Фабрика се professinal лабораторија за тестирање и контрола на квалитетот peope, може да бидете сигурни дека производите ги исполнуваат барањата на клиентите

  4.OEM и ODM прифатени

  • Имаме professinal R & D тим посветен во дизајнирање и развој на нови производи, ние може да го прилагодите вашиот proudcts accoring вашите барања или да ви помогне да дизајнирате вашата единствена опремен производи да се направи вашите производи differetiate на другите на пазарот.

  5. Брза испорака и конкурентна цена превозот

  • Имаме долгорочна соработка со некои големи шпедитерите како DHL, UPS-от, така што може да се најдат подобри решенија за да ви помогне да заштедите на трошоците на превозот и испорака на време

  6. Силен по услуга

  • Нашите продажба и по сервисери сите знаеме на производи многу добро, тие може да ви даде повратни информации многу брзо и да ви обезбеди professinal услуга, исто така, имаме строги цел стр

  Како да порачувате

  Во потрага по идеален Поли снег Алатки производител и снабдувач? Ние имаме широк избор на големи цени да ви помогне да се креативни. Сите снег лопата најдобро се гарантира квалитетот. Ние сме Кина потекло Фабрика на снег Scoop лопата . Ако имате било какви прашања, Ве молиме слободно контактирајте со нас.


 • Претходно:
 • Следно:

 • 

  нови sletter

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

  нашата контакт

  • +86 311 86956206
  • Youyi Bei Улица 351, Shijiazhuang Кина, 050.051.
  • jasonz@richina-corp.com
  • sns04
  • sns05
  • sns01
  • sns02
  • sns03