Mail Побарувања Алуминиум снег Puser

Краток опис:

Basic Info Model No.: HL461 Specification: Medium Application: Garden Shovel, Snow Shovel, Farming Shovel Handle Material: Steel Shape: Square Shovel Function: Multifunctional Folded: Unfolded Attachment: Attachment Customized: Customized Color: Other Overall Length: 1300mm Head Material: Aluminium Alloy Head Size: 460*230mm Additional Info Packaging: 12pcs/ctn Productivity: 300000pcs per month Brand: RHE ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Основни информации

  Модел бр .:  HL461

  Спецификација:  Средни

  Примена:  градина лопата, снег лопата, земјоделство Лопата

  Се справи со материјал:  челик

  Облик:  Плоштад Лопата

  Функција:  Мултифункционален

  Укината:  ширевте

  Прилог:  Прилог

  Прилагодено:  Прилагодено

  Боја:  Други

  Вкупна должина:  1300mm

  Раководител Материјал:  Алуминиум легура

  Раководител големина:  460 * 230mm

  Додатни информации

  Пакување:  12pcs / ЦТН

  Продуктивност:  300000pcs месечно

  Бренд:  RHE

  Транспорт:  Океан, воздух

  Место на потекло:  Кина

  Набавка Способност:  100000pcs месечно

  HS Код:  87168000

  Порт:  Ningbo, Шангај

  Опис на производот

  Линијата Richina е наменета за корисниците кои очекуваат висок квалитет карактеристики и издржливост. Ова Алуминиум снег кариерист е лесен и привремено го намалува притисокот на големи количини на снег со секоја помине. на алуминиум снег кариерист е здрав алатка за исклучителна вредност. Определување, алуминиум снег кариерист сечилото димензии: 460 * 230mm, Блејд Материјал алуминиум, алуминиум снег кариерист вкупната должина е 1300mm. Ако сакате оваа Алуминиум снег кариерист да ги собере за пошта со цел да можеме да ги секоја се одликува со картонска кутија.

  спецификација:

  Алуминиум снег кариерист

  Издржлив алуминиум снег лопата , вкупната должина 1300mm

  Снег лопата алуминиум сечилото, големина 460 * 230mm

  снег лопата со прав обложен челик рачката

  Сечилото и рачката поврзани со завртки

  алуминиум снег кариерист

  Зошто да изберете нас?

  1.Experieced фабрика:

  • Поголемиот дел од нашите работници со над 10 години работно искуство.
  • Имаме автоматски високо-технолошки машини за да се направи производство поефикасно.
  • Имаме силен тим за контрола на квалитет за проверка и квалитет на производството тест секој ден.
  • Имаме силен тим по услуга да обезбеди професионална услуга за вас.

  2 . конкурентна цена

  • Ние секогаш се обидува да им помогне на заштеда на пари на нашите клиенти во сите начини, ние секогаш се допаѓа работа со клиенти на долг рок, па ние се обезбеди најдобра цена за нашите клиенти и ние сме подготвени да се најдат решенија за да заштедат пари за нашите клиенти.

  3 . Professinal контрола quanlity

  • Фабрика се professinal лабораторија за тестирање и контрола на квалитетот peope, може да бидете сигурни дека производите ги исполнуваат барањата на клиентите

  4.OEM и ODM прифатени

  • Имаме professinal R & D тим посветен во дизајнирање и развој на нови производи, ние може да го прилагодите вашиот proudcts accoring вашите барања или да ви помогне да дизајнирате вашата единствена опремен производи да се направи вашите производи differetiate на другите на пазарот.

  5. Брза испорака и конкурентна цена превозот

  • Имаме долгорочна соработка со некои големи шпедитерите како DHL, UPS-от, така што може да се најдат подобри решенија за да ви помогне да заштедите на трошоците на превозот и испорака на време

  6. Силен по услуга

  • Нашите продажба и по сервисери сите знаеме на производи многу добро, тие може да ви даде повратни информации многу брзо и да ви обезбеди professinal услуга, исто така, имаме строги цел стр

  Како да порачувате

  Во потрага по идеален Алуминиум снег кариерист производител и снабдувач? Ние имаме широк избор на големи цени да ви помогне да се креативни. Сите Алуминиум снег лопата се гарантира квалитетот. Ние сме Кина потекло Фабрика на пошта снег кариерист. Ако имате било какви прашања, Ве молиме слободно контактирајте со нас.


 • Претходно:
 • Следно:

 • 

  нови sletter

  За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

  нашата контакт

  • +86 311 86956206
  • Youyi Bei Улица 351, Shijiazhuang Кина, 050.051.
  • jasonz@richina-corp.com
  • sns04
  • sns05
  • sns01
  • sns02
  • sns03