Долга рачка нерѓосувачки челик тревник Гребло

Краток опис:

Basic Info Model No.: CV-029 Head Material: Stainless Steel Specification: Medium Application: Garden Shovel, Farming Shovel Handle Material: Wood Shape: Sharp Spade Function: Multifunctional Folded: Unfolded Attachment: Attachment Customized: Customized Color: Other Overall Length: 160cm Handle: Ash Wood Handle Additional Info Packaging: 5pcs/bag Productivity: 100000pcs per month Brand: Richina Transportation: Ocean,Air Place of Origin: China Supply Ability: 100000pcs per month Cert...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Основни информации

  Модел бр .:  CV-029

  Раководител Материјал:  нерѓосувачки челик

  Спецификација:  Средни

  Примена:  градина лопата, земјоделство Лопата

  Се справи со материјал:  дрво

  Облик:  Остро Spade

  Функција:  Мултифункционален

  Укината:  ширевте

  Прилог:  Прилог

  Прилагодено:  Прилагодено

  Боја:  Други

  Вкупна должина:  160cm

  Се справи со:  рачка од јасеново дрво

  Додатни информации

  Пакување:  5pcs / торба

  Продуктивност:  100000pcs месечно

  Бренд:  Richina

  Транспорт:  Океан, воздух

  Место на потекло:  Кина

  Набавка Способност:  100000pcs месечно

  Сертификат:  FSC

  HS Код:  8201100010

  Порт:  Шенжен

  Опис на производот

  Традиционален англиски стил тревникот гребло, идеален за collectiong светлина градина остатоци и исто така може да се користи за отстранување мов од тревниците

  Долга рачка градина тревник Гребло со огледало полиран челик главата и запци за 'рѓа отпор и минимална адхезија на почвата

  Тврдо рачка за поголема издржливост

   

   

  Со повеќе од 20 години искуство, ние сме специјализирани во сите видови на алатки, особено градинарски алат , од нерѓосувачки копа лопати и виљушки. Култиватор, крушка колонист, долга рачка нерѓосувачки челик тревник гребло. и нашите производи се главно извезуваат во Европа, САД, Канада. тоа е нашата poleasure за снабдување на нашите клиенти со високо квалитетни производи, поволни цени и внимателен услуги.

  тревникот гребло

   

  Зошто да изберете нас?

  1.Experieced фабрика:

  • Поголемиот дел од нашите работници со над 10 години работно искуство.
  • Имаме автоматски високо-технолошки машини за да се направи производство поефикасно.
  • Имаме силен тим за контрола на квалитет за проверка и квалитет на производството тест секој ден.
  • Имаме силен тим по услуга да обезбеди професионална услуга за вас.

  2 . конкурентна цена

  • Ние секогаш се обидува да им помогне на заштеда на пари на нашите клиенти во сите начини, ние секогаш се допаѓа работа со клиенти на долг рок, па ние се обезбеди најдобра цена за нашите клиенти и ние сме подготвени да се најдат решенија за да заштедат пари за нашите клиенти.

  3 . Professinal контрола quanlity

  • Фабрика се professinal лабораторија за тестирање и контрола на квалитетот peope, може да бидете сигурни дека производите ги исполнуваат барањата на клиентите

  4.OEM и ODM прифатени

  • Имаме professinal R & D тим посветен во дизајнирање и развој на нови производи, ние може да го прилагодите вашиот proudcts accoring вашите барања или да ви помогне да дизајнирате вашата единствена опремен производи да се направи вашите производи differetiate на другите на пазарот.

  5. Брза испорака и конкурентна цена превозот

  • Имаме долгорочна соработка со некои големи шпедитерите како DHL, UPS-от, така што може да се најдат подобри решенија за да ви помогне да заштедите на трошоците на превозот и испорака на време

  6. Силен по услуга

  • Нашите продажба и по сервисери сите знаеме на производи многу добро, тие може да ви даде повратни информации многу брзо и да ви обезбеди professinal услуга.

   

  Како да порачувате

  Во потрага по идеален долга рачка тревник Гребло производител и снабдувач? Ние имаме широк избор на големи цени да ви помогне да се креативни. Сите гребло Taditional англиски стил градина тревник се гарантира квалитетот. Ние сме Кина потекло Фабрика на тркалезна Гребло заби тревник. Ако имате било какви прашања, Ве молиме слободно контактирајте со нас.


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !