Долга рачка снег на покривот Гребло

Краток опис:

Basic Info Model No.: H483 Head Material: Plastic Specification: Medium Application: Garden Shovel, Snow Shovel, Farming Shovel Handle Material: Steel Shape: Other Function: Multifunctional Folded: Folded Attachment: Attachment Customized: Customized Color: Other Extension Length: 4720mm Head Size: 481*330mm OEM Order: Acceptable Additional Info Packaging: 12pcs/ctn Productivity: 300000pcs per month Brand: RHE Transportation: Ocean,Air Place of Origin: China Supply Ability: 100000pcs...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Основни информации

  Модел бр .:  H483

  Раководител Материјал:  пластика

  Спецификација:  Средни

  Примена:  градина лопата, снег лопата, земјоделство Лопата

  Се справи со материјал:  челик

  Облик:  Други

  Функција:  Мултифункционален

  Укината:  здипли

  Прилог:  Прилог

  Прилагодено:  Прилагодено

  Боја:  Други

  Продолжување должина:  4720mm

  Раководител големина:  481 * 330mm

  OEM цел:  Прифатливи

  Додатни информации

  Пакување:  12pcs / ЦТН

  Продуктивност:  300000pcs месечно

  Бренд:  RHE

  Транспорт:  Океан, воздух

  Место на потекло:  Кина

  Набавка Способност:  100000pcs месечно

  HS Код:  87168000

  Порт:  Ningbo, Шангај

  Опис на производот

  Долга рачка снег на покривот Гребло

  Брзо и лесно да се отстрани тешки снег од вашиот покрив со снег покривот гребло

  3 парчиња елоксирани алуминиумски рачка, 1500mm долго за секое парчиња

  Snap-за заклучување рачка поврзани за лесно и брзо се собраа

  снег материјал гребло главата е компјутер + ABS склопена, шеф големина 481 * 330mm

  Стенд безбедно на groun додека чистење на вашиот покрив

   

   

  Телескопски Снег покрив Rake

   

   

  Зошто да изберете нас?

  1.Experieced фабрика:

  • Поголемиот дел од нашите работници со над 10 години работно искуство.
  • Имаме автоматски високо-технолошки машини за да се направи производство поефикасно.
  • Имаме силен тим за контрола на квалитет за проверка и квалитет на производството тест секој ден.
  • Имаме силен тим по услуга да обезбеди професионална услуга за вас.

  2 . конкурентна цена

  • Ние секогаш се обидува да им помогне на заштеда на пари на нашите клиенти во сите начини, ние секогаш се допаѓа работа со клиенти на долг рок, па ние се обезбеди најдобра цена за нашите клиенти и ние сме подготвени да се најдат решенија за да заштедат пари за нашите клиенти.

  3 . Professinal контрола quanlity

  • Фабрика се professinal лабораторија за тестирање и контрола на квалитетот peope, може да бидете сигурни дека производите ги исполнуваат барањата на клиентите

  4.OEM и ODM прифатени

  • Имаме professinal R & D тим посветен во дизајнирање и развој на нови производи, ние може да го прилагодите вашиот proudcts accoring вашите барања или да ви помогне да дизајнирате вашата единствена опремен производи да се направи вашите производи differetiate на другите на пазарот.

  5. Брза испорака и конкурентна цена превозот

  • Имаме долгорочна соработка со некои големи шпедитерите како DHL, UPS-от, така што може да се најдат подобри решенија за да ви помогне да заштедите на трошоците на превозот и испорака на време

  6. Силен по услуга

  • Нашите продажба и по сервисери сите знаеме на производи многу добро, тие може да ви даде повратни информации многу брзо и да ви обезбеди professinal услуга, исто така, имаме строги цел стр

  Како да порачувате

   

  Во потрага по идеален пластика Блејд покрив Снег Гребло производител и снабдувач? Ние имаме широк избор на големи цени да ви помогне да се креативни. Сите долги челични рачка снег Гребло се гарантира квалитетот. Ние сме Кина потекло Фабрика на снег Гребло за покрив за чистење. Ако имате било какви прашања, Ве молиме слободно контактирајте со нас.


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !