English традиционален стил нерѓосувачки Копа Spade

Краток опис:

Basic Info Model No.: FS-001-2 Head Material: Stainless Steel Application: Garden Shovel, Farming Shovel Handle Material: Wood Shape: Sharp Spade Function: Multifunctional Folded: Unfolded Customized: Customized Color: Other Overall Length: 105cm Handle: Ash Wood Handle Specification: Medium Attachment: Attachment Additional Info Packaging: 5pcs/bag Productivity: 100000pcs per month Brand: Richina Transportation: Ocean,Air Place of Origin: China Supply Ability: 100000pcs per month Ce...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Основни информации

  Модел бр .:  FS-001-2

  Раководител Материјал:  нерѓосувачки челик

  Примена:  градина лопата, земјоделство Лопата

  Се справи со материјал:  дрво

  Облик:  Остро Spade

  Функција:  Мултифункционален

  Укината:  ширевте

  Прилагодено:  Прилагодено

  Боја:  Други

  Вкупна должина:  105cm

  Се справи со:  рачка од јасеново дрво

  Спецификација:  Средни

  Прилог:  Прилог

  Додатни информации

  Пакување:  5pcs / торба

  Продуктивност:  100000pcs месечно

  Бренд:  Richina

  Транспорт:  Океан, воздух

  Место на потекло:  Кина

  Набавка Способност:  100000pcs месечно

  Сертификат:  FSC

  HS Код:  8201100010

  Порт:  Шенжен

  Опис на производот

  Нерѓосувачки челик Копа Spade

  Огледало полиран нерѓосувачки челик за отпорност на главата 'рѓа и минимална адхезија на почвата

  екстра долго приклучок рачка за дополнителна сила

  Ова traditonal Велика Британија стил копање лопата со FSC certifaced рачка од јасеново дрво

   

  нерѓосувачки копање лопата

  Зошто да изберете нас?

  1.Experieced фабрика:

  • Поголемиот дел од нашите работници со над 10 години работно искуство.
  • Имаме автоматски високо-технолошки машини за да се направи производство поефикасно.
  • Имаме силен тим за контрола на квалитет за проверка и квалитет на производството тест секој ден.
  • Имаме силен тим по услуга да обезбеди професионална услуга за вас.

  2 . конкурентна цена

  • Ние секогаш се обидува да им помогне на заштеда на пари на нашите клиенти во сите начини, ние секогаш се допаѓа работа со клиенти на долг рок, па ние се обезбеди најдобра цена за нашите клиенти и ние сме подготвени да се најдат решенија за да заштедат пари за нашите клиенти.

  3 . Professinal контрола quanlity

  • Фабрика се professinal лабораторија за тестирање и контрола на квалитетот peope, може да бидете сигурни дека производите ги исполнуваат барањата на клиентите

  4.OEM и ODM прифатени

  • Имаме professinal R & D тим посветен во дизајнирање и развој на нови производи, ние може да го прилагодите вашиот proudcts accoring вашите барања или да ви помогне да дизајнирате вашата единствена опремен производи да се направи вашите производи differetiate на другите на пазарот.

  5. Брза испорака и конкурентна цена превозот

  • Имаме долгорочна соработка со некои големи шпедитерите како DHL, UPS-от, така што може да се најдат подобри решенија за да ви помогне да заштедите на трошоците на превозот и испорака на време

  6. Силен по услуга

  • Нашите продажба и по сервисери сите знаеме на производи многу добро, тие може да ви даде повратни информации многу брзо и да ви обезбеди professinal услуга.

   

  Како да порачувате

  Во потрага по идеален Burgon и топка нерѓосувачки Копа Spade производител и снабдувач? Ние имаме широк избор на големи цени да ви помогне да се креативни. Сите Градина Spade нерѓосувачки се гарантира квалитетот. Ние сме Кина потекло Фабрика на Велика Британија Копа Spade лопата. Ако имате било какви прашања, Ве молиме слободно контактирајте со нас.


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !