Контактирајте не

Richina копродукции, ООД

адреса

Youyi Bei Улица 351, Shijiazhuang Кина, 050.051.

Е-пошта

jasonz@richina-corp.com

richardb@richina-corp.com

телефон

+86 311 86956206

+86 311 86956207

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Online Chat !