Најдобрите алатки снег лопата за продажба

Краток опис:

Basic Info Model No.: H350 Head Material: Plastic Specification: Medium Application: Garden Shovel, Snow Shovel, Farming Shovel Handle Material: Steel Shape: Square Shovel Function: Multifunctional Folded: Unfolded Attachment: Attachment Customized: Customized Color: Other Head Size: 367*445mm Overall Length: 1300mm Additional Info Packaging: 12pcs/ctn Productivity: 3000000pcs per month Brand: RHE Transportation: Ocean,Land,Air Place of Origin: China Supply Ability: 300000pcs per mon...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Основни информации

  Модел бр .:  H350

  Раководител Материјал:  пластика

  Спецификација:  Средни

  Примена:  градина лопата, снег лопата, земјоделство Лопата

  Се справи со материјал:  челик

  Облик:  Плоштад Лопата

  Функција:  Мултифункционален

  Укината:  ширевте

  Прилог:  Прилог

  Прилагодено:  Прилагодено

  Боја:  Други

  Раководител големина:  367 * 445mm

  Вкупна должина:  1300mm

  Додатни информации

  Пакување:  12pcs / ЦТН

  Продуктивност:  3000000pcs месечно

  Бренд:  RHE

  Транспорт:  Океан, земја, воздух

  Место на потекло:  Кина

  Набавка Способност:  300000pcs месечно

  HS Код:  87168000

  Порт:  Ningbo, Шангај

  Опис на производот

  Оваа најдобар Снег лопата има голем , огромен Д-Grip се справува со дозволи за една или две раце расчистување дури и при носење gloves.The Најдобрите снег лопата има силна челик вратило располага со кревање и поместување на полно оптоварување. Таа освои `t наведнуваат, да се скрши или да се деградира, обезбедување години на проблеми слободно перформанси. На снег Shvoel најдобар со опционален челик работ имаат метал носат лента која се протега животот на ножот. Места на работ цврсто во извајаното канал на ножот за да се спротивстави на свиткување. На снег лопата најдобар е основна алатка за зима.


  Најдобрите алатки снег лопата, снег кариерист лопата,

  Вкупна должина 1300mm

  ПП сечилото, size367 * 445mm

  Dia 30.5mm прав обложени челични цевки рачка со мека пластика ракав,

  Големи, удобни D-облик зафат

  Блејд и да се справи поврзани со предвремени заклучување

  Бои може да се изменуваат

  Најдобрите снег лопата

   

  Зошто да изберете нас?

  1.Experieced фабрика:

  • Поголемиот дел од нашите работници со над 10 години работно искуство.
  • Имаме автоматски високо-технолошки машини за да се направи производство поефикасно.
  • Имаме силен тим за контрола на квалитет за проверка и квалитет на производството тест секој ден.
  • Имаме силен тим по услуга да обезбеди професионална услуга за вас.

  2 . конкурентна цена

  • Ние секогаш се обидува да им помогне на заштеда на пари на нашите клиенти во сите начини, ние секогаш се допаѓа работа со клиенти на долг рок, па ние се обезбеди најдобра цена за нашите клиенти и ние сме подготвени да се најдат решенија за да заштедат пари за нашите клиенти.

  3 . Professinal контрола quanlity

  • Фабрика се professinal лабораторија за тестирање и контрола на квалитетот peope, може да бидете сигурни дека производите ги исполнуваат барањата на клиентите

  4.OEM и ODM прифатени

  • Имаме professinal R & D тим посветен во дизајнирање и развој на нови производи, ние може да го прилагодите вашиот proudcts accoring вашите барања или да ви помогне да дизајнирате вашата единствена опремен производи да се направи вашите производи differetiate на другите на пазарот.

  5. Брза испорака и конкурентна цена превозот

  • Имаме долгорочна соработка со некои големи шпедитерите како DHL, UPS-от, така што може да се најдат подобри решенија за да ви помогне да заштедите на трошоците на превозот и испорака на време

  6. Силен по услуга

  • Нашите продажба и по сервисери сите знаеме на производи многу добро, тие може да ви даде повратни информации многу брзо и да ви обезбеди professinal услуга, исто така, имаме строги цел стр

  Како да порачувате

   

  Во потрага по идеален снег лопата Lowes производител и снабдувач? Ние имаме широк избор на големи цени да ви помогне да се креативни. Сите снег лопата Насловна депото се гарантира квалитетот. Ние сме Кина потекло Фабрика на снег со лопата Прегледи. Ако имате било какви прашања, Ве молиме слободно контактирајте со нас.


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !